Plugins - AddToAny Share Buttons - Stable (latest release) - en to el_GR translation catalogue (85 entries)

en: Thanks for following!
el_GR: Ευχαριστώ που με ακολουθείτε!

en: Thanks for sharing!
el_GR: Ευχαριστώ για την κοινοποίηση!

en: Center docked
el_GR: Στοίχιση στο κέντρο

en: Attach to content
el_GR: Επισύναψη στο περιεχόμενο

en: Background
el_GR: Φόντο

en: Icon Style
el_GR: Στυλ εικονιδίου

en: Share Buttons
el_GR: Κουμπιά κοινοποίησης

en: Icon Size:
el_GR: Μέγεθος εικονιδίου:

en: Display at the %s of media pages
el_GR: Εμφάνιση στο %s των σελίδων πολυμέσων

note: Description of the plugin
en: Share buttons for your pages including AddToAny's universal sharing button, Facebook, Mastodon, LinkedIn, Pinterest, WhatsApp and many more.
el_GR: Κουμπιά κοινοποίησης για τις σελίδες σας, συμπεριλαμβανομένου του κουμπιού καθολικής κοινοποίησης της Facebook, Mastodon, LinkedIn, Pinterest, WhatsApp και πολλά άλλα.

en: Height
el_GR: Ύψος

en: Width
el_GR: Πλάτος

en: Additional CSS
el_GR: Πρόσθετη CSS

en: Additional JavaScript
el_GR: Πρόσθετη JavaScript

en: Below you can add special CSS code for AddToAny.
el_GR: Παρακάτω μπορείτε να προσθέσετε ειδικό κώδικα CSS για το AddToAny's .

en: Cache AddToAny locally with daily cache updates
el_GR: Cache AddToAny τοπικά με  καθημερινές cache ενημερώσεις

en: Save Changes
el_GR: Αποθήκευση Αλλαγών

en: Reset
el_GR: Επαναφορά

en: Like this plugin?
el_GR: Σας αρέσει αυτό το πρόσθετο;

en: Need support?
el_GR: Χρειάζεστε βοήθεια;

en: Add/Remove Services
el_GR: Προσθήκη/Κατάργηση Υπηρεσιών

en: Position
el_GR: Θέση

en: Title:
el_GR: Τίτλος:

en: See the <a href="https://wordpress.org/plugins/add-to-any/faq/">FAQs</a>.
el_GR: Δείτε τις <a href="https://wordpress.org/extend/plugins/add-to-any/faq/">Συχνές Ερωτήσεις</a>.

en: Search the <a href="https://wordpress.org/support/plugin/add-to-any">support forums</a>.
el_GR: Αναζήτηση στα <a href="https://wordpress.org/support/plugin/add-to-any">Forums Υποστήριξης</a>.

en: AddToAny Settings
el_GR: Ρυθμίσεις AddToAny

en: <a href="https://wordpress.org/support/plugin/add-to-any/reviews/#new-post" target="_blank">Give it a 5 star rating</a> on WordPress.org.
el_GR: <a href="https://wordpress.org/support/plugin/add-to-any/reviews/#new-post" target="_blank">Δώστε του μια βαθμολογία 5 αστέρων</a> στο WordPress.org.

en: <a href="https://www.addtoany.com/share#title=WordPress%20Share%20Plugin%20by%20AddToAny.com&amp;url=https%3A%2F%2Fwordpress.org%2Fplugins%2Fadd-to-any%2F">Share it</a> and follow <a href="https://www.addtoany.com/">AddToAny</a> on <a href="https://www.facebook.com/AddToAny" target="_blank">Facebook</a> &amp; <a href="https://twitter.com/AddToAny" target="_blank">Twitter</a>.
el_GR: <a href="https://www.addtoany.com/share#title=WordPress%20Share%20Plugin%20by%20AddToAny.com&amp;url=https%3A%2F%2Fwordpress.org%2Fplugins%2Fadd-to-any%2F">Μοιραστείτε το</a> και ακολουθήστε την <a href="https://www.addtoany.com/">AddToAny</a> στο <a href="https://www.facebook.com/AddToAny" target="_blank">Facebook</a> &amp; <a href="https://twitter.com/AddToAny" target="_blank">Twitter</a>.

en: AddToAny &quot;floating&quot; share buttons stay in a fixed position even when the user scrolls.
el_GR: Τα "αιωρούμενα" κουμπιά κοινοποίησης παραμένουν σε σταθερή θέση ακόμα και όταν ο χρήστης κάνει κύλιση.

en: Are you sure you want to delete all AddToAny options?
el_GR: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να καταργήσετε όλες τις ρυθμίσεις του AddToAny;

en: Horizontal Buttons
el_GR: Οριζόντια κουμπιά

en: Left docked
el_GR: Στοίχιση αριστερά

en: Most sites should not use this option. By default, AddToAny loads asynchronously and most efficiently. Since many visitors will have AddToAny cached in their browser already, serving AddToAny locally from your site will be slower for those visitors. If local caching is enabled, be sure to set far future cache/expires headers for image files in your <code>uploads/addtoany</code> directory.
el_GR: Οι περισσότεροι ιστότοποι δεν πρέπει να χρησιμοποιούν αυτήν την επιλογή. Από προεπιλογή, το  AddToAny εκτελείται ασύγχρονα και πιο αποτελεσματικά. Δεδομένου ότι πολλοί επισκέπτες θα έχουν πλέον έχετε αποθηκεύσει το AddToAny προσωρινά στο πρόγραμμα περιήγησής τους, η παροχή του AddToAny από τον ιστότοπό σας θα είναι πιο αργή για τους επισκέπτες. Εάν είναι ενεργοποιημένο το local caching, φροντίστε να ορίσετε πολύ μελλοντικές κεφαλίδες cache/λήγει για τα αρχεία εικόνας στον <code>uploads/addtoany</code> κατάλογό σας.

en: Responsiveness
el_GR: Συμβατότητα με κινητές συσκευές

en: Right docked
el_GR: Στοίχιση δεξιά

en: Vertical Buttons
el_GR: Κατακόρυφα κουμπιά

en: Share
el_GR: Μοιραστείτε

en: Save
el_GR: Αποθήκευση

en: Subscribe
el_GR: Εγγραφείτε

en: Bookmark
el_GR: Προσθήκη στα Αγαπημένα

en: Show all
el_GR: Προβολή όλων

en: Show less
el_GR: Προβολή λιγότερων

en: Find service(s)
el_GR: Αναζήτηση υπηρεσίας(ιών)

en: Instantly find any service to add to
el_GR: Άμεση προσθήκη κάθε υπηρεσίας

en: Bookmark in your browser
el_GR: Προσθήκη στα Αγαπημένα μέσα από τον σελιδοδείκτη σας

en: Add to your favorites
el_GR: Προσθήκη στα Αγαπημένα

en: Settings saved.
el_GR: Ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: bottom
el_GR: κάτω

en: top
el_GR: επάνω

en: top &amp; bottom
el_GR: επάνω &amp; κάτω

en: Settings
el_GR: Ρυθμίσεις

en: Choose the services you want below. &nbsp;Click a chosen service again to remove. &nbsp;Reorder services by dragging and dropping as they appear above.
el_GR: Επιλέξτε τις παρακάτω υπηρεσίες που επιθυμείτε. &nbsp;Κάντε κλικ σε μια επιλεγμένη υπηρεσία και πάλι για να την καταργήσετε. &nbsp;Αναδιάταξη των υπηρεσιών με μεταφορά και απόθεση όπως εμφανίζονται παραπάνω.

en: Image URL
el_GR: URL εικόνας

en: Text only
el_GR: Μόνο κείμενο

en: Placement
el_GR: Τοποθέτηση

en: Display at the %s of pages
el_GR: Εμφάνιση στο %s των σελίδων

en: Advanced Options
el_GR: Προχωρημένες Επιλογές

en: None
el_GR: Όχι

en: Share via email
el_GR: Μοιραστείτε μέσω e-mail

en: Subscribe via email
el_GR: Εγγραφείτε μέσω e-mail

en: Send from any email address or email program
el_GR: Αποστολή από οποιοδήποτε e-mail διεύθυνση ή e-mail πρόγραμμα

en: Icon Size
el_GR: Μέγεθος εικονιδίου

en: Email program
el_GR: E-mail πρόγραμμα

en: Press Ctrl+D or \u2318+D to bookmark this page
el_GR: Πατήστε Ctrl+D or \u2318+D για να προσθέσετε τη σελίδα στα Αγαπημένα σας

en: More&#8230;
el_GR: Περισσότερα &#8230;

en: Share this:
el_GR: Κοινοποίηση:

en: Show sharing buttons.
el_GR: Προβολή κουμπιών κοινοποίησης.

en: AddToAny Share Settings
el_GR: Ρυθμίσεις AddToAny Share

en: Advanced users should explore AddToAny's <a href="https://www.addtoany.com/buttons/customize/wordpress" target="_blank">additional options</a>.
el_GR: Οι προχωρημένοι χρήστες θα πρέπει να εξερευνήσουν τις <a href="https://www.addtoany.com/buttons/customize/wordpress" target="_blank">πρόσθετες επιλογές</a>του AddToAny.

en: Below you can add special JavaScript code for AddToAny.
el_GR: Παρακάτω μπορείτε να προσθέσετε ειδικό κώδικα JavaScript για το AddToAny.

note: translators: 1: Position in content 2: Name of the custom post type
en: Display at the %1$s of %2$s
el_GR: Εμφάνιση στο %1$s από %2$s

en: Display at the %s of excerpts
el_GR: Εμφάνιση στο %s αποσπασμάτων

en: Display at the %s of posts on archive pages
el_GR: Εμφάνιση στο %s των καταχωρήσεων σε σελίδες αρχειοθέτησης

en: Filename extension
el_GR: Επέκταση αρχείου

en: Floating
el_GR: Αιώρηση

en: Sharing Header
el_GR: Επικεφαλίδα κοινής χρήσης

en: Standard
el_GR: Στάνταρ

en: This option will disable universal sharing. Are you sure you want to disable universal sharing?
el_GR: Αυτή η επιλογή θα απενεργοποιήσει την καθολική κοινοποίηση. Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να απενεργοποιήσετε την καθολική κοινοποίηση;

en: Universal Button
el_GR: Κουμπί καθολικής χρήσης

en: Use custom icons. URL:
el_GR: Χρησιμοποιήστε προσαρμοσμένα εικονίδια. Διεύθυνση url:

en: Display at the %s of posts
el_GR: Εμφάνιση στο %s των άρθρων

en: Display at the %s of posts in the feed
el_GR: Εμφάνιση στο %s των άρθρων στο feed

en: See <a href="widgets.php" title="Theme Widgets">Widgets</a> and <a href="options-general.php?page=addtoany&action=floating" title="AddToAny Floating Share Buttons">Floating</a> for additional placement options. For advanced placement, see <a href="https://wordpress.org/plugins/add-to-any/faq/">the FAQs</a>.
el_GR: Δείτε <a href="widgets.php" title="Theme Widgets">μικροεφαρμογές</a> και <a href="options-general.php?page=addtoany&action=floating" title="AddToAny Floating Share Buttons">Αιώρηση</a> για πρόσθετες επιλογές τοποθέτησης. Για προηγμένη τοποθέτηση, ανατρέξτε <a href="https://wordpress.org/plugins/add-to-any/faq/">στις συχνές ερωτήσεις</a>.

en: Specify the URL of the directory containing your custom icons. For example, a URL of <code>//example.com/blog/uploads/addtoany/icons/custom/</code> containing <code>facebook.png</code> and <code>twitter.png</code>. Be sure that custom icon filenames match the icon filenames in <code>plugins/add-to-any/icons</code>. For AddToAny's Universal Button, select Image URL and specify the URL of your AddToAny universal share icon (<a href="#" onclick="document.getElementsByName('A2A_SHARE_SAVE_button_custom')[0].focus();return false">above</a>).
el_GR: Καθορίστε τη διεύθυνση URL του καταλόγου που περιέχει τα προσαρμοσμένα εικονίδια. Για παράδειγμα, μια διεύθυνση URL <code>//example.com/blog/uploads/addtoany/icons/custom/</code> που περιέχει <code>facebook.png</code> και <code>twitter.png</code> . Βεβαιωθείτε ότι τα ονόματα αρχείων εικονιδίου ταιριάζουν με τα ονόματα αρχείων εικονιδίων στο <code>plugins/add-to-any/icons</code> . Για το κουμπί καθολικής χρήσης, επιλέξτε διεύθυνση URL εικόνας και καθορίστε τη διεύθυνση URL του εικονιδίου της χρήσης οποιουδήποτε καθολικού κοινόχρηστου στοιχείου (<a href="#" onclick="document.getElementsByName('A2A_SHARE_SAVE_button_custom')[0].focus();return false">παραπάνω</a>).

en: Display at the %s of posts on the front page
el_GR: Εμφάνιση στο %s των άρθρων στην αρχική σελίδα
