Plugins - AddToAny Share Buttons - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (109 entries)

en: Follow buttons link to your social media.
nl: Volg de links naar je sociale media.

en: Share buttons for sharing your content.
nl: Deel knoppen om je inhoud te delen.

en:  pixels from left of content
nl:  pixels vanaf links van inhoud

en:  pixels or wider
nl:  Pixels of breder

en: Hide on desktop screens
nl: Verbergen op bureaublad schermen

en:  pixels from left or right
nl:  Pixels van links of rechts

en:  pixels from top
nl:  Pixels van bovenaf

en:  pixels or less from the bottom
nl:  Pixels of minder van de onderkant

en: Hide when page is scrolled
nl: Verbergen wanneer pagina wordt gescrolld

en:  pixels or more from the top
nl:  Pixels of meer van de bovenkant

en: Hide until page is scrolled
nl: Verbergen tot pagina wordt gescrolld

en:  pixels or narrower
nl:  Pixels of smaller

en: Hide on mobile screens
nl: Verbergen op mobiele schermen

en: Enter a %1$sCSS selector%2$s, or group of selectors, that match the HTML element you want to attach to.
nl: Voer een %1$sCSS selector%2$s in, of een groep selectors, die overeenkomen met het HTML element waaraan je wilt koppelen.

en: Attach to
nl: Bevestigen aan

en: Show count
nl: Toon telling

en: foreground
nl: voorgrond

en: background
nl: achtergrond

en: Custom&hellip;
nl: Aangepast&hellip;

en: Transparent
nl: Transparant

en: Original
nl: Origineel

en: To customize AddToAny, click "AddToAny" in the Settings menu.
nl: Om AddToAny aan te passen, klik je op "AddToAny" in het menu Instellingen.

en: Thanks for following!
nl: Dank voor het volgen!

en: Thanks for sharing!
nl: Bedankt voor het delen!

en: Center docked
nl: Gecentreerd in het midden

en: Attach to content
nl: Bijvoegen aan inhoud

en: Background
nl: Achtergrond

en: Share Buttons
nl: Deel knoppen

en: Icon Style
nl: Pictogram stijl

en: Icon Size:
nl: Pictogram grootte:

en: Display at the %s of media pages
nl: Toon op de %s van media pagina's

note: Description of the plugin
en: Share buttons for your pages including AddToAny's universal sharing button, Facebook, Mastodon, LinkedIn, Pinterest, WhatsApp and many more.
nl: Deelknoppen voor je pagina's inclusief de universele deelknop van AddToAny, Facebook, Mastodon, LinkedIn, Pinterest, WhatsApp en nog veel meer.

en: Height
nl: Hoogte

en: Width
nl: Breed

en: Below you can add special CSS code for AddToAny.
nl: Hieronder kan je CSS code voor AddtoAny toevoegen.

en: Additional CSS
nl: Extra CSS

en: Additional JavaScript
nl: Extra JavaScript

en: AddToAny Settings
nl: AddToAny instellingen

en: Title:
nl: Titel:

en: Add/Remove Services
nl: Toevoegen/Verwijderen Diensten

en: Search the <a href="https://wordpress.org/support/plugin/add-to-any">support forums</a>.
nl: Zoek in de <a href="https://wordpress.org/support/plugin/add-to-any">ondersteuningsforums</a>.

en: See the <a href="https://wordpress.org/plugins/add-to-any/faq/">FAQs</a>.
nl: Bekijk de  <a href="https://wordpress.org/plugins/add-to-any/faq/">FAQ's</a>.

en: Need support?
nl: Hulp nodig?

en: <a href="https://www.addtoany.com/share#title=WordPress%20Share%20Plugin%20by%20AddToAny.com&amp;url=https%3A%2F%2Fwordpress.org%2Fplugins%2Fadd-to-any%2F">Share it</a> and follow <a href="https://www.addtoany.com/">AddToAny</a> on <a href="https://www.facebook.com/AddToAny" target="_blank">Facebook</a> &amp; <a href="https://twitter.com/AddToAny" target="_blank">Twitter</a>.
nl: <a href="https://www.addtoany.com/share#title=WordPress%20Share%20Plugin%20by%20AddToAny.com&amp;url=https%3A%2F%2Fwordpress.org%2Fplugins%2Fadd-to-any%2F">Delen</a> en volgen <a href="https://www.addtoany.com/">AddToAny</a> on <a href="https://www.facebook.com/AddToAny" target="_blank">Facebook</a> &amp; <a href="https://twitter.com/AddToAny" target="_blank">Twitter</a>.

en: <a href="https://wordpress.org/support/plugin/add-to-any/reviews/#new-post" target="_blank">Give it a 5 star rating</a> on WordPress.org.
nl: <a href="https://wordpress.org/support/plugin/add-to-any/reviews/#new-post" target="_blank">Geef het een 5 sterren waardering</a> op WordPress.org.

en: Like this plugin?
nl: Vind je deze plugin goed?

en: Reset
nl: Resetten

en: Are you sure you want to delete all AddToAny options?
nl: Weet je zeker dat je alle AddToAny opties wilt verwijderen?

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Horizontal Buttons
nl: Horizontale knoppen

en: Offset
nl: Verschuiving

en: Position
nl: Positie

en: Responsiveness
nl: Responsiviteit

en: Right docked
nl: Rechts docked

en: Left docked
nl: Links docked

en: Vertical Buttons
nl: Verticale knoppen

en: AddToAny &quot;floating&quot; share buttons stay in a fixed position even when the user scrolls.
nl: AddToAny & quot; zwevende & quot; deel knoppen blijven op een vaste positie staan, zelfs wanneer de gebruiker scrolt.

en: Most sites should not use this option. By default, AddToAny loads asynchronously and most efficiently. Since many visitors will have AddToAny cached in their browser already, serving AddToAny locally from your site will be slower for those visitors. If local caching is enabled, be sure to set far future cache/expires headers for image files in your <code>uploads/addtoany</code> directory.
nl: De meeste sites zouden deze optie niet moeten gebruiken. Standaard laadt AddToAny asynchroon en efficiënt. Omdat veel bezoekers AddToAny al in de cache in hun browser hebben opgeslagen, zal het trager zijn AddToAny vanaf je site te laden voor die bezoekers. Als lokale caching is ingeschakeld, moet je ver in de toekomst cache / verlopen headers instellen voor afbeeldingsbestanden in je map <code>uploads/addtoany</code>.

en: Cache AddToAny locally with daily cache updates
nl: Cache AddToAny lokaal met dagelijkse cache updates

en: Specify the URL of the directory containing your custom icons. For example, a URL of <code>//example.com/blog/uploads/addtoany/icons/custom/</code> containing <code>facebook.png</code> and <code>twitter.png</code>. Be sure that custom icon filenames match the icon filenames in <code>plugins/add-to-any/icons</code>. For AddToAny's Universal Button, select Image URL and specify the URL of your AddToAny universal share icon (<a href="#" onclick="document.getElementsByName('A2A_SHARE_SAVE_button_custom')[0].focus();return false">above</a>).
nl: Geef de URL op van de folder met je aangepaste pictogrammen. Bijvoorbeeld een URL van <code>//example.com/blog/uploads/addtoany/icons/custom/</code> met <code>facebook.png</code> en <code>twitter.png</code>. Zorg ervoor dat de bestandsnamen van het aangepaste pictogram overeenkomen met de pictogram bestandsnamen in <code>plugins/add-to-any/icons</code>. Voor de universele deelknop van AddToAny, selecteer afbeelding URL en specificeer de URL van je AddToAny universele deel pictogram (<a href="#" onclick="document.getElementsByName('A2A_SHARE_SAVE_button_custom')[0].focus();return false">hierboven</a>).

en: Filename extension
nl: Bestandsnaam extensie

en: Use custom icons. URL:
nl: Gebruik aangepaste pictogrammen. URL:

en: Advanced Options
nl: Geavanceerde Opties

en: Advanced users should explore AddToAny's <a href="https://www.addtoany.com/buttons/customize/wordpress" target="_blank">additional options</a>.
nl: Gevorderde gebruikers moeten de aanvullende <a href="https://www.addtoany.com/buttons/customize/wordpress" target="_blank">aanvullende opties</a> van AddToAny verkennen.

en: Below you can add special JavaScript code for AddToAny.
nl: Hieronder kun je speciale JavaScript code toevoegen voor AddToAny.

en: See <a href="widgets.php" title="Theme Widgets">Widgets</a> and <a href="options-general.php?page=addtoany&action=floating" title="AddToAny Floating Share Buttons">Floating</a> for additional placement options. For advanced placement, see <a href="https://wordpress.org/plugins/add-to-any/faq/">the FAQs</a>.
nl: Bekijk <a href="widgets.php" title="Theme Widgets">Widgets</a> and <a href="options-general.php?page=addtoany&action=floating" title="AddToAny Floating Share Buttons">Floating</a> voor additionele plaatsing opties. Voor geavanceerde plaatsing, bekijk <a href="https://wordpress.org/plugins/add-to-any/faq/">the FAQs</a>.

note: translators: 1: Position in content 2: Name of the custom post type
en: Display at the %1$s of %2$s
nl: Toon op de %1$s van %2$s

en: Display at the %s of pages
nl: Toon op de %s van pagina's

en: Display at the %s of excerpts
nl: Toon op de %s van samenvattingen

en: Display at the %s of posts in the feed
nl: Toon op de %s van berichten in de feed

en: Display at the %s of posts on archive pages
nl: Toon op de %s berichten op archief pagina's

en: Display at the %s of posts on the front page
nl: Toon op de %s van berichten op de voorpagina

en: Display at the %s of posts
nl: Toon op de %s van berichten

en: Placement
nl: Plaatsing

en: Share this:
nl: Dit delen:

en: Sharing Header
nl: Header delen

en: None
nl: Geen

en: This option will disable universal sharing. Are you sure you want to disable universal sharing?
nl: Deze optie zal universeel delen uitschakelen. Weet je zeker dat je universeel delen wil uitschakelen?

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Image URL
nl: Afbeelding URL

en: Universal Button
nl: Universele knop

en: Choose the services you want below. &nbsp;Click a chosen service again to remove. &nbsp;Reorder services by dragging and dropping as they appear above.
nl: Kies je gewenste diensten hieronder. Klik op een gekozen dienst om deze weer te verwijderen. Rangschik de volgorde van diensten door middel van slepen en plaatsen zoals hierboven.

en: Icon Size
nl: Icoon grootte

en: Floating
nl: Zwevende

en: Standard
nl: Standaard

en: AddToAny Share Settings
nl: AddToAny deel instellingen

en: top &amp; bottom
nl: bovenkant &amp; onderkant

en: top
nl: Bovenaan

en: bottom
nl: onderaan

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Show sharing buttons.
nl: Toon deel knoppen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: More&#8230;
nl: Meer&#8230;

en: Email program
nl: E-mail programma

en: Send from any email address or email program
nl: Stuur vanuit elk e-mailadres of e-mail programma

en: Add to your favorites
nl: Voeg aan je favorieten toe

en: Press Ctrl+D or \u2318+D to bookmark this page
nl: Druk op Ctrl+D of \u2318+D om deze pagina te bookmarken

en: Bookmark in your browser
nl: Bookmark in je browser

en: Subscribe via email
nl: Abonneren via e-mail

en: Share via email
nl: Delen per e-mail

en: Powered by
nl: Mede mogelijk gemaakt door

en: Instantly find any service to add to
nl: Vind direct een dienst om aan toe te voegen

en: Find service(s)
nl: Vind dienst(en)

en: Show less
nl: Niet alles weergeven

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: Email
nl: E-mail

en: Subscribe
nl: Inschrijven

en: Save
nl: Opslaan

en: Share
nl: Delen
