Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (371 entries)

[ctx: "Link tweaks" settings]
en: These settings only apply to the content of posts, not comments or custom fields.
nl: Deze instellingen gelden alleen voor de inhoud van berichten, niet in reacties of aangepaste velden.

en: %2.3f seconds
nl: %2.3f seconden

en: %d "%s" deleted. | %d "%s" deleted.
nl[0]: %d "%s" verwijderd.
nl[1]: %d "%s" verwijderd.

en: %d "%s" moved to the Trash. | %d "%s" moved to the Trash.
nl[0]: %d "%s" verplaatst naar de Prullenbak.
nl[1]: %d "%s" verplaatst naar de Prullenbak.

en: %d '%s' has been deleted | %d '%s' have been deleted
nl[0]: %d '%s' is verwijderd
nl[1]: %d '%s' zijn verwijderd

en: %d URL in the work queue | %d URLs in the work queue
nl[0]: %d URL in de wachtrij
nl[1]: %d URL&#x0027;s in de wachtrij

en: %d blogroll link deleted. | %d blogroll links deleted.
nl[0]: %d blogroll link verwijderd.
nl[1]: %d blogroll links verwijderd.

en: %d comment has been deleted. | %d comments have been deleted.
nl[0]: %d reactie is verwijderd
nl[1]: %d reacties zijn verwijderd

en: %d comment moved to the Trash. | %d comments moved to the Trash.
nl[0]: %d reactie verplaatst naar de Prullenbak.
nl[1]: %d reacties verplaatst naar de Prullenbak.

en: %d day | %d days
nl[0]: %d dag
nl[1]: %d dagen

en: %d day ago | %d days ago
nl[0]: %d dag geleden
nl[1]: %d dagen geleden

en: %d hour | %d hours
nl[0]: %d uur
nl[1]: %d uren

en: %d hour ago | %d hours ago
nl[0]: %d uur geleden
nl[1]: %d uren geleden

en: %d instances of the link were successfully modified.
nl: %d links zijn met succes aangepast.

en: %d instances of the link were successfully unlinked.
nl: %d links zijn met succes verwijderd.

en: %d item was skipped because it can't be moved to the Trash. You need to delete it manually. | %d items were skipped because they can't be moved to the Trash. You need to delete them manually.
nl[0]: %d onderdeel is overgeslagen omdat het niet naar de Prullenbak kan worden verplaatst. Je moet deze handmatig verwijderen.
nl[1]: %d onderdelen zijn overgeslagen omdat het niet naar de Prullenbak kan worden verplaatst. Je moet deze handmatig verwijderen.

en: %d link dismissed | %d links dismissed
nl[0]: %d link overgeslagen
nl[1]: %d links overgeslagen

en: %d link marked as not broken | %d links marked as not broken
nl[0]: %d link gemarkeerd als werkend
nl[1]: %d links gemarkeerd als werkend

en: %d link removed | %d links removed
nl[0]: %d link verwijderd
nl[1]: %d links verwijderd

en: %d link scheduled for rechecking | %d links scheduled for rechecking
nl[0]: %d link ingepland voor controle
nl[1]: %d links ingepland voor controle

en: %d link updated. | %d links updated.
nl[0]: %d link bijgewerkt.
nl[1]: %d links bijgewerkt.

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

en: %d minute ago | %d minutes ago
nl[0]: %d minuut geleden
nl[1]: %d minuten geleden

en: %d month | %d months
nl[0]: %d maand
nl[1]: %d maanden

en: %d month ago | %d months ago
nl[0]: %d maand geleden
nl[1]: %d maanden geleden

en: %d page deleted. | %d pages deleted.
nl[0]: %d pagina verwijderd.
nl[1]: %d pagina's verwijderd.

en: %d page moved to the Trash. | %d pages moved to the Trash.
nl[0]: %d pagina verplaatst naar de Prullenbak.
nl[1]: %d pagina's verplaatst naar de Prullenbak.

en: %d post deleted. | %d posts deleted.
nl[0]: %d bericht verwijderd.
nl[1]: %d berichten verwijderd.

en: %d post moved to the Trash. | %d posts moved to the Trash.
nl[0]: %d bericht verplaatst naar de Prullenbak.
nl[1]: %d berichten verplaatst naar de Prullenbak.

en: %d second | %d seconds
nl[0]: %d seconde
nl[1]: %d seconden

en: %d second ago | %d seconds ago
nl[0]: %d seconde geleden
nl[1]: %d seconden geleden

en: %s seconds
nl: %s seconden

en: (No response)
nl: (Geen reactie)

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: All
nl: Alles

en: An unexpected error occured!
nl: Er is een onverwachte fout opgetreden!

en: An unexpected error occurred!
nl: Er is een onverwachte fout opgetreden!

en: Any
nl: Elke

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply custom formatting to broken links
nl: Speciale formattering toepassen op niet-werkende links

en: Apply custom formatting to removed links
nl: Speciale formattering toepassen op verwijderde links

en: Are you sure you want to delete all posts, bookmarks or other items that contain any of the selected links? This action can't be undone.
    'Cancel' to stop, 'OK' to delete
nl: Weet u zeker dat u alle berichten, bladwijzers en andere onderdelen die &eacute;&eacute;n van de geselecteerde links bevat wilt verijwderen? Dit kan niet teruggedraaid worden.
    'Annuleren' om te annuleren, 'OK' om te verwijderen

en: Are you sure you want to remove the selected links? This action can't be undone.
    'Cancel' to stop, 'OK' to remove
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde links wilt verwijderen? Dit kan niet teruggedraaid worden.
    'Annuleren' om te annuleren, 'OK' om te verwijderen

en: Automatically expand the widget if broken links have been detected
nl: Automatisch de widget uitklappen wanneer er niet-werkende links zijn ontdekt

en: Bookmark
nl: Bladwijzer

en: Broken
nl: Niet-werkend

en: Broken Link Checker Options
nl: Broken Link Checker Opties

en: Broken Link Checker has detected %d new broken link in your posts. | Broken Link Checker has detected %d new broken links in your posts.
nl[0]: Broken Link Checker heeft %d nieuwe niet-werkende link in je berichten gevonden.
nl[1]: Broken Link Checker heeft %d nieuwe niet-werkende links in je berichten gevonden.

en: Broken Link Checker has detected %d new broken link on your site. | Broken Link Checker has detected %d new broken links on your site.
nl[0]: Broken Link Checker heeft %d nieuwe niet-werkende link op je site gevonden.
nl[1]: Broken Link Checker heeft %d nieuwe niet-werkende links op je site gevonden.

en: Broken Link Checker installation failed. Try deactivating and then reactivating the plugin.
nl: De installatie van Broken Link Checker is mislukt. Probeer de plugin te deactiveren en weer te activeren.

en: Broken Links
nl: Niet-werkende Links

en: Broken for
nl: Niet-werkend gedurende

en: Bulk Actions
nl: Meerdere Acties

en: Bulk Edit URLs
nl: Meerdere URLs Bewerken

en: CURL version
nl: CURL versie

en: Can't move comment %d to the trash
nl: Kan reactie %d niet naar de prullenbak verplaatsen

en: Can't move post "%s" (%d) to the trash because the trash feature is disabled
nl: Kan post "%s" (%d) niet naar de Prullenbak verplaatsen omdat de prullenbakmogelijkheid is uitgezet

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Case sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Check each link
nl: Controleer iedere link:

en: Check links using
nl: Controleer links die gebruik maken van:

en: Checks your blog for broken links and missing images and notifies you on the dashboard if any are found.
nl: Controleert je blog op niet-werkende links en ontbrekende afbeeldingen en laat in het Dashboard zien of deze gevonden zijn.

en: Click "Save Changes" to update example output.
nl: Klik op "Instellingen opslaan" om het voorbeeld te verversen.

en: Color-code status codes
nl: Kleurcodering voor status codes

en: Comment
nl: Reactie

en: Compact View
nl: Compacte Weergave

en: Complete site recheck started.
nl: Volledige site controle begonnen.

en: Configure
nl: Configureer

en: Connection Failed
nl: Verbinding Mislukt

en: Container %s[%d] not found
nl: Container %s[%d] niet gevonden

en: Container type '%s' not recognized
nl: Container type '%s' niet herkend

en: Couldn't delete the link's database record
nl: Kon de databaseregel voor deze link niet verwijderen.

en: Couldn't modify link %d
nl: Kon deze link niet bewerken: %d

en: Current load : %s
nl: Huidige serverbelasting: %s

en: Custom field
nl: Aangepast Veld

en: Database character set
nl: Database karakterset

en: Database error : %s
nl: Database fout: %s

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete Permanently
nl: Permanent Verwijderen

en: Delete This Filter
nl: Verwijder Dit Filter

en: Delete sources
nl: Verwijder bronnen

en: Delete this item permanently
nl: Verwijder dit onderdeel permanent

en: Detailed View
nl: Gedetailleerde Weergave

en: Detected %1$s in %2$s and still searching...
nl: %1$s in %2$s gevonden, en nog steeds aan 't zoeken...

en: Detected %1$s in %2$s.
nl: %1$s in %2$s gevonden.

en: Detected Links
nl: Gevonden links

en: Didn't find anything to delete!
nl: Kon niets vinden om te verwijderen!

en: Dismiss
nl: Overslaan

en: Dismissed
nl: Overgeslagen

en: Dismissed Links
nl: Overgeslagen Links

en: Displaying %s&#8211;%s of <span class="current-link-count">%s</span>
nl: Weergave van %s&#8211;%s van <span class="huidige-link-aantal">%s</span>

en: Don't check links where the URL contains any of these words (one per line) :
nl: Controleer geen links waarbij de URL &eacute;&eacute;n of meerdere van deze woorden bevat (&eacute;&eacute;n per regel):

en: E-mail notifications
nl: E-mail meldingen:

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit CSS
nl: Bewerk CSS

en: Edit URL
nl: Bewerk URL

en: Edit comment
nl: Reactie aanpassen

en: Edit this bookmark
nl: Bewerk deze bladwijzer

en: Edit this item
nl: Bewerk dit onderdeel

en: Edit this link
nl: Bewerk deze link

en: Edit this post
nl: Bewerk dit bericht

en: Editing is not implemented in the '%s' parser
nl: Aanpassen is niet geïmplementeerd in de '%s' parser

en: Embedded DailyMotion video
nl: Ingesloten DailyMotion video

en: Embedded GoogleVideo video
nl: Ingesloten GoogleVideo video

en: Embedded Vimeo video
nl: Ingesloten Vimeo video

en: Embedded YouTube playlist
nl: Ingesloten YouTube playlist

en: Embedded YouTube video
nl: Ingesloten YouTube video

en: Embedded videos can't be edited using Broken Link Checker. Please edit or replace the video in question manually.
nl: Ingesloten videos kunnen niet worden bewerkt met Broken Link Checker. Bewerk of vervang de betreffende video handmatig.

en: Enable logging
nl: Foutopsporing (loggen) aanzetten

en: Enter a name for the new custom filter
nl: Geef een naam aan het nieuwe filter

en: Enter a search string first.
nl: Vul eerst een zoekopdracht in.

en: Enter the names of custom fields you want to check (one per line). If a field contains HTML code, prefix its name with <code>html:</code>. For example, <code>html:field_name</code>.
nl: Vul de namen in van de aangepaste velden die je wilt controleren (&eacute;&eacute;n per regel). Wanneer een veld HTML code bevat, begin de veldnaam dan met  <code>html:</code>. Bijvoorbeeld, <code>html:field_name</code>.

en: Error : All link parsers missing!
nl: Fout: alle linkparsers ontbreken!

en: Error : link ID not specified
nl: Fout : link ID niet opgegeven

en: Error : link_id not specified
nl: Fout : link_id niet opgegeven

en: Error : link_id or new_url not specified
nl: Fout: link_id of new_url niet opgegeven

en: Error: Link URL must not be empty.
nl: Fout: de link URL moet ingevuld zijn.

en: Every %s hours
nl: Elke %s uur

en: Example : Lorem ipsum <a %s>broken link</a>, dolor sit amet.
nl: Voorbeeld: Lorem ipsum <a %s>niet-werkende link</a>, dolor sit amet.

en: Example : Lorem ipsum <span %s>removed link</span>, dolor sit amet.
nl: Voorbeeld: Lorem ipsum <span %s>verwijderde link</span>, dolor sit amet.

en: Exclusion list
nl: Uitsluitingslijst:

en: Existing links will be checked this often. New links will usually be checked ASAP.
nl: Bestaande links zullen met deze regelmaat worden gecontroleerd. Nieuwe links worden meestal zo snel mogelijk gecontroleerd.

en: Failed to create a DB entry for the new URL.
nl: Kon geen databasevermelding voor de nieuwe URL maken.

en: Failed to delete blogroll link "%s" (%d)
nl: Kon deze blogroll link niet verwijderen: "%s" (%d)

en: Failed to delete comment %d
nl: Kon reactie %d niet verwijderen

en: Failed to delete old DB tables. Database error : %s
nl: Kon de oude databasetabellen niet verwijderen. Database fout: %s

en: Failed to delete post "%s" (%d)
nl: Kon dit bericht niet verwijderen: "%s" (%d)

en: Failed to delete the meta field '%s' on %s [%d]
nl: Kon meta veld '%s' op %s [%d] niet verwijderen

en: Failed to fix %d redirect | Failed to fix %d redirects
nl[0]: Kon %d verwijzing niet repareren
nl[1]: Kon %d verwijzingen niet repareren

en: Failed to load link details (%s)
nl: Kon linkgegevens (%s) niet laden

en: Failed to move post "%s" (%d) to the trash
nl: Kon bericht "%s" (%d) niet verplaatsen naar de Prullenbak

en: Failed to remove %d link | Failed to remove %d links
nl[0]: Kon %d link niet verwijderen
nl[1]: Kon %d links niet verwijderen

en: Failed to update %d link. | Failed to update %d links.
nl[0]: Kon %d link niet aanpassen.
nl[1]: Kon %d links niet aanpassen.

en: Failed to update the meta field '%s' on %s [%d]
nl: Kon meta veld '%s' op %s [%d] niet aanpassen.

en: False positive
nl: Vals positief

en: File Blocked
nl: Bestand Geblokkeerd

en: File Locked
nl: Bestand Op Slot

en: Filter "%s" created
nl: Filter "%s" aangemaakt

en: Filter ID not specified.
nl: Filter ID niet opgegeven.

en: Filter deleted
nl: Filter verwijderd

en: Final URL
nl: Uiteindelijke URL

en: Find
nl: Zoek

en: Fix redirects
nl: Omleidingen repareren

en: Forced recheck
nl: Geforceerd controleren:

en: Found %d broken link | Found %d broken links
nl[0]: %d niet-werkende link gevonden
nl[1]: %d niet-werkende links gevonden

en: General
nl: Algemeen

en: Go to Broken Links
nl: Ga naar niet-werkende Links

en: HTTP code : %d
nl: HTTP code: %d

en: Here's a list of the first %d broken links: | Here's a list of the first %d broken links:
nl[0]: Hier is een lijst van de eerste %d niet-werkende link:
nl[1]: Hier is een lijst van de eerste %d niet-werkende links:

en: Here's a list of the new broken links:
nl: Hier is een lijst van de nieuwe niet-werkende links:

en: Hide debug info
nl: Verberg Foutopsporingsinformatie

en: Hide this link and do not report it again unless its status changes
nl: Verberg deze link en laat het niet meer zien, behalve wanneer de status verandert

en: Highlight links broken for at least %s days
nl: Kleurcodering voor links die minstens %s dagen niet-werkend zijn

en: However, %d instances couldn't be edited and still point to the old URL.
nl: Alleen konden %d links niet worden aangepast, en deze wijzen nog steeds naar de oude URL.

en: However, %d instances couldn't be removed.
nl: %d links konden echter niet worden verwijderd.

en: I don't know how to edit a '%s' [%d].
nl: Ik weet niet hoe ik een '%s' [%d] kan bewerken.

en: If this value is zero even after several page reloads you have probably encountered a bug.
nl: Wanneer deze waarde op nul staat, ook na het meerdere malen herladen van de pagina, heb je waarschijnlijk eenn bug ontdekt.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Installed
nl: Ge&iuml;nstalleerd.

en: Instance count
nl: Aantal

en: Invalid search query.
nl: Onjuiste zoekopdracht

en: Leave empty to use the e-mail address specified in Settings &rarr; General.
nl: Laat dit veld leeg om het e-mail adres te gebruiken dat is opgegeven bij Instellingen &rarr; Algemeen.

en: Link Checker
nl: Broken Link Checker

en: Link Checker Settings
nl: Link Checker Instellingen

en: Link Text
nl: Link Tekst

en: Link checking will be suspended if the average <a href="%s">server load</a> rises above this number. Leave this field blank to disable load limiting.
nl: Links controleren zal worden stopgezet wanneer de gemiddelde <a href="%s">serverbelasting</a> boven dit getal uitkomt. Laat dit veld leeg om belastinglimitering uit te zetten.

en: Link is broken.
nl: Link is niet-werkend.

en: Link is not valid
nl: Link is niet geldig

en: Link is valid.
nl: Link is geldig.

en: Link last checked
nl: Link laatst gecontroleerd op

en: Link monitor
nl: Linkcontrole:

en: Link text
nl: Link tekst

en: Link text : %s
nl: Linktekst: %s

en: Link tweaks
nl: Link aanpassingen:

en: Link types
nl: Linksoorten:

en: Links that take longer than this to load will be marked as broken.
nl: Links die er langer over doen om te laden zullen worden aangemerkt als niet-werkend.

en: Links used in
nl: Links gebruikt in

en: Load limiting only works on Linux-like systems where <code>/proc/loadavg</code> is present and accessible.
nl: Belastinglimitering werkt alleen op Linux-achtige systemen waar <code>/proc/loadavg</code> aanwezig en bereikbaar is.

en: Loading...
nl: Aan het laden...

en: Log
nl: Logboek

en: Log file location
nl: Locatie logbestand

en: Logging
nl: Foutopsporing (loggen)

en: Look For Links In
nl: Zoek Naar Links In

en: Look for links in
nl: Zoek naar links in:

en: Mark as not broken
nl: Markeer als werkend

en: Max. execution time
nl: Maximale uitvoeringstijd:

en: Misc
nl: Divers

en: Most likely the connection timed out or the domain doesn't exist.
nl: Hoogstwaarschijnlijk is er een time-out voor de verbinding opgetreden, of het domein bestaat niet.

en: Move sources to Trash
nl: Verplaats bronnen naar Prullenbak

en: Move this comment to the trash
nl: Verplaats deze reactie naar de prullenbak

en: Move this item to the Trash
nl: Verplaats dit onderdeel naar de Prullenbak

en: MySQL version
nl: MySQL versie

en: Never
nl: Nooit

en: No URLs in the work queue.
nl: Geen URLs meer in de wachtrij.

en: No broken links found
nl: Geen niet-werkende links gevonden.

en: No broken links found.
nl: Geen niet-werkende links gevonden.

en: No dismissed links found
nl: Geen overgeslagen links gevonden.

en: No links detected.
nl: Geen links gevonden.

en: No links found (yet)
nl: (Nog) geen links gevonden

en: No links found for your query
nl: Geen links gevonden voor deze zoekopdracht

en: No redirects found
nl: Geen omleidingen gevonden.

en: No warnings found
nl: Geen waarschuwingen gevonden

en: None of the selected links are redirects!
nl: Geen van de geselecteerde links zijn verwijzingen!

en: Not Found
nl: Niet Gevonden

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Not broken
nl: Werkend

en: Not checked
nl: Niet gecontroleerd

en: Not installed
nl: Niet ge&iuml;nstalleerd.

en: Nothing to update
nl: Niets aan te passen

en: Notification e-mail address
nl: E-mail adres voor meldingen:

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: Aan

en: On ( %s )
nl: Aan (%s)

en: Once Weekly
nl: Wekelijks

en: Oops, I can't find the link %d
nl: Oeps, ik kan link %d niet vinden

en: Oops, couldn't modify the link!
nl: Oeps, ik kan deze link niet aanpassen!

en: Oops, the new URL is invalid!
nl: Oeps, de nieuwe URL is ongeldig!

en: PHP version
nl: PHP versie

en: Parser '%s' not found.
nl: Parser '%s' niet gevonden.

en: Permission Denied
nl: Toegang geweigerd

en: Playlist Not Found
nl: Playlist Niet Gevonden

en: Playlist Restricted
nl: Playlist Afgeschermd

en: Please activate the plugin separately on each site. Network activation is not supported.
nl: Activeer de plugin apart op elke site. Activering via het netwerk wordt niet ondersteund.

en: Post published on
nl: Bericht gepubliceer op

en: Post statuses
nl: Bericht statussen:

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Preview &#8220;%s&#8221;
nl: Voorbeeld &#8220;%s&#8221;

en: Protocols & APIs
nl: Protocollen & APIs

en: RS Server Down
nl: RS Server Draait Niet

en: RapidShare : %s
nl: RapidShare: %s

en: RapidShare API error: %s
nl: RapidShare API fout: %s

en: Re-check all pages
nl: Controleer nu all pagina's

en: Recheck
nl: Controleer

en: Redirect URL
nl: URL omleiden

en: Redirect count
nl: Aantal omleidingen

en: Redirected Links
nl: Omgeleide Links

en: Redirects
nl: Omleidingen

en: Redirects may be detected as broken links when open_basedir is on.
nl: Omgeleide link worden misschien gezien als niet-werkende links wanneer open_basedir aan staan.

en: Redirects may be detected as broken links when safe_mode is on.
nl: Omgeleide links worden misschien gezien als niet-werkende links wanneer safe_mode aan staat.

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Remove this link from all posts
nl: Verwijder deze link uit alle berichten

en: Remove this link from the list of broken links and mark it as valid
nl: Verwijder deze link uit de lijst met niet-werkende links en markeer hem als geldig

en: Replace this redirect with a direct link
nl: Vervang deze redirect met een directe link

en: Replace with
nl: Vervang door

en: Replaced %d redirect with a direct link | Replaced %d redirects with direct links
nl[0]: %d verwijzing vervangen door een directe link
nl[1]: %d verwijzingen vervangen door een directe link.

en: Request timed out.
nl: Time-out voor Verzoek opgetreden.

en: Response time
nl: Responstijd

en: Run continuously while the Dashboard is open
nl: Draai continu zolang het Dashboard openstaat

en: Run hourly in the background
nl: Draai ieder uur in de achtergrond

en: Save Changes
nl: Wijzigingen Opslaan

en: Save This Search As a Filter
nl: Sla deze Zoekopdracht op als Filter

en: Search
nl: Zoek

en: Search Links
nl: Zoek Links

en: Search Results
nl: Zoekresultaten

en: Searching your blog for links...
nl: Uw blog aan 't doorzoeken naar links...

en: Select one or more links to edit.
nl: Selecteer &eacute;&eacute;n of meerdere links om aan te passen.

en: Send authors e-mail notifications about broken links in their posts
nl: Stuur schrijvers meldingen via e-mail over niet-werkende links in hun berichten

en: Send me e-mail notifications about newly detected broken links
nl: Stuur mij meldingen via e-mail over nieuw ontdekte niet-werkende links

en: Server Not Found
nl: Server Niet Gevonden

en: Server load limit
nl: Serverbelasting limiet:

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Show debug info
nl: Toon debug informatie

en: Show more info about this link
nl: Toon meer informatie over deze link

en: Show on screen
nl: Toon op scherm

en: Show the dashboard widget for
nl: Laat het Dashboard widget zien aan:

en: Show uncertain or minor problems as "warnings" instead of "broken"
nl: Toon onzekere of kleine problemen als  "waarschuwingen" in plaats van als  "niet-werkend"

en: Source
nl: Bron

en: Source : %s
nl: Bron: %s

en: Status
nl: Status:

en: Stop search engines from following broken links
nl: Verhinder dat zoekmachines niet-werkende links volgen

en: Suggest alternatives to broken links
nl: Suggereer alternatieven voor niet-werkende links

en: Table columns
nl: Tabel colommen

en: Target resource usage
nl: Doel bronnengebruik

en: Thank you for your donation!
nl: Bedankt voor je donatie!

en: The "Nuclear Option". Click this button to make the plugin empty its link database and recheck the entire site from scratch.
nl: De "Nucleaire Optie". Wanneer je op deze knop klikt, leegt de plugin zijn link database, en wordt de volledige site opnieuw gecontroleerd.

en: The "Warnings" page lists problems that are probably temporary or suspected to be false positives.<br> Warnings that persist for a long time will usually be reclassified as broken links.
nl: De  "Waarschuwingen"-pagina toont problemen die waarschijnlijk tijdelijk of vals positief (false positive) zijn.<br> Waarschuwingen die gedurende langere tijd terug blijven komen worden gewoonlijk aangemerkt als niet-werkende links.

en: The following error(s) occured :
nl: De volgende fout(en) kwam(en) voor:

en: The following error(s) occurred :
nl: De volgende fout(en) kwam(en) voor:

en: The link could not be modified.
nl: De link kon niet worden aangepast.

en: The plugin doesn't know how to check this type of link.
nl: De plugin weet niet hoe het dit type link moet controleren.

en: The plugin failed to remove the link.
nl: De plugin kon de link niet verwijderen.

en: The plugin script was terminated while trying to check the link.
nl: Het plugin script stopte met werken tijdens het controleren van de link.

en: The plugin works by periodically launching a background job that parses your posts for links, checks the discovered URLs, and performs other time-consuming tasks. Here you can set for how long, at most, the link monitor may run each time before stopping.
nl: De plugin start regelmatig een proces in de achtergrond dat je berichten controleert op links, de ontdekte links controleert, en andere tijdrovende zaken uitvoert. Stel hier in hoe lang de linkcontrole elke keer maximaal mag draaien voor hij wordt gestopt.

en: This link can not be edited because it is not used anywhere on this site.
nl: Deze link kan niet worden aangepast omdat deze nergens op deze site wordt gebruikt.

en: This link has been broken for %s.
nl: Deze link is al %s niet-werkend.

en: This link has failed %d time. | This link has failed %d times.
nl[0]: Deze link werkte %d keer niet.
nl[1]: Deze link werkte %d keer niet.

en: This link is not a redirect
nl: Deze link is geen omleiding

en: This link was manually marked as working by the user.
nl: Deze link is handmatig aangemerkt als werkend door de gebruiker.

en: This playlist has no entries or all entries have been deleted.
nl: Deze playlist bevat geen nummers, of alle nummers zijn verwijderd.

en: Timeout
nl: Timeout:

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Turning off this option will make the plugin report all problems as broken links.
nl: Het uitzetten van deze optie zorgt ervoor dat de plugin alle voorkomende problemen als niet-werkende links laat zien.

en: Twice a Month
nl: Twee Keer per Maand

en: Undismiss
nl: Niet overslaan

en: Undismiss this link
nl: Sla deze link niet over

en: Unknown Error
nl: Onbekende Fout

en: Unknown YouTube API response received.
nl: Onbekende YouTube API reactie ontvangen.

en: Unlink
nl: Ontkoppel

en: Unlinking is not implemented in the '%s' parser
nl: Link verwijderen is niet geïmplementeerd in de '%s' parser

en: Update
nl: Aanpassen

en: Update URL
nl: Bijwerken URL

en: Updating bookmark %d failed
nl: Aanpassen van bladwijzer %d mislukt.

en: Updating comment %d failed
nl: Aanpassen van reactie %d mislukt

en: Updating post %d failed
nl: Kon bericht %d niet aanpassen

en: Use this URL
nl: Gebruik deze URL

en: Using RapidShare API
nl: Gebruikt de RapidShare API

en: Using Snoopy
nl: Gebruikt Snoopy

en: Video Not Found
nl: Video Niet Gevonden

en: Video Restricted
nl: Video Afgeschermd

en: Video status : %s%s
nl: Video status: %s%s

en: View
nl: Bekijken

en: View "%s"
nl: Toon "%s"

en: View &#8220;%s&#8221;
nl: Bekijk &#8220;%s&#8221;

en: View Broken Links
nl: Bekijk niet-werkende Links

en: View broken links
nl: Bekijk niet-werkende links

en: View comment
nl: Bekijk reactie

en: Wait...
nl: Wachten...

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Which Links To Check
nl: Deze Links Controleren

en: You are about to delete the current filter.
    'Cancel' to stop, 'OK' to delete
nl: Je staat op het punt om het huidige filter te verwijderen.
    'Annuleren' om te annuleren, 'OK' om te verwijderen

en: You are about to delete this link '%s'
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: U staat op het punt deze link '%s' te verwijderen
      'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: You can see all broken links here:
nl: Je kunt hier alle niet-werkende links zien:

en: You don't have sufficient privileges to access this information!
nl: U heeft niet genoeg rechten om deze informatie te bekijken!

en: You have an old version of CURL. Redirect detection may not work properly.
nl: U draait een oude versie van CURL. Omleidingsdetectie werkt misschien niet goed.

en: You must enter a filter name!
nl: Je moet een filternaam invullen!

en: You must have either CURL or Snoopy installed for the plugin to work!
nl: U moet CURL of Snoopy hebben ge&iuml;nstalleerd. Anders werkt de plugin niet!

en: You're not allowed to do that!
nl: Je hebt geen toestemming om dat te doen!

en: [ Network error ]
nl: [ Netwerk fout ]

en: [%s] Broken links detected
nl: [%s] niet-werkende links gevonden

en: [An orphaned link! This is a bug.]
nl: [Een link zonder referentie! Dit is een bug.]

[ctx: a link from the admin notice under Tools - Broken links - Warnings]
en: Change warning settings
nl: Verander waarschuwingsinstellingen

[ctx: admin notice under Tools - Broken links - Warnings]
en: Hide notice
nl: Verberg bericht

[ctx: checked how long ago]
en: Checked
nl: Gecontroleerd

[ctx: current load]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: dashboard widget visibility]
en: Administrator
nl: Beheerder

[ctx: dashboard widget visibility]
en: Editor and above
nl: Redacteur en hoger

[ctx: dashboard widget visibility]
en: Nobody (disables the widget)
nl: Niemand (deze optie zet de widget uit)

[ctx: filter name]
en: Warnings
nl: Waarschuwingen

[ctx: for the "Detected X unique URLs in Y links" message]
en: %d unique URL | %d unique URLs
nl[0]: %d unieke URL
nl[1]: %d unieke URLs

[ctx: inline editor title]
en: Edit Link
nl: Bewerk Link

[ctx: inline link editor]
en: Suggestions
nl: Suggesties:

[ctx: inline link editor]
en: Text
nl: Link Tekst

[ctx: link action; replace one redirect with a direct link]
en: Fix redirect
nl: Omleidingen (redirects) repareren

[ctx: link status]
en: Empty Playlist
nl: Lege playlist

[ctx: link status]
en: Unknown
nl: Onbekend

[ctx: link suggestions]
en: Archived page from %s (via the Wayback Machine)
nl: Gearchiveerde pagina van %s (via de Wayback Machine)

[ctx: link suggestions]
en: No suggestions available.
nl: Geen suggesties beschikbaar.

[ctx: link suggestions]
en: Searching...
nl: Aan het zoeken...

[ctx: link text]
en: (Multiple links)
nl: (Meerdere links)

[ctx: link text]
en: (None)
nl: (Geen)

[ctx: log file location]
en: Custom
nl: Aangepaste locatie

[ctx: log file location]
en: Default
nl: Standaard locatie

[ctx: module name]
en: Basic HTTP
nl: Standaard HTTP

[ctx: module name]
en: Blogroll items
nl: Blogroll links

[ctx: module name]
en: Comments
nl: Reacties

[ctx: module name]
en: Custom fields
nl: Aangepaste velden

[ctx: module name]
en: Embedded DailyMotion videos
nl: Ingesloten DailyMotion videos

[ctx: module name]
en: Embedded GoogleVideo videos
nl: Ingesloten GoogleVideo videos

[ctx: module name]
en: Embedded Vimeo videos
nl: Ingesloten Vimeo videos

[ctx: module name]
en: Embedded YouTube playlists (old embed code)
nl: Ingesloten YouTube playlists (oude insluitingscode)

[ctx: module name]
en: Embedded YouTube videos
nl: Ingesloten YouTube videos

[ctx: module name]
en: Embedded YouTube videos (old embed code)
nl: Ingesloten YouTube videos (oude insluitingscode)

[ctx: module name]
en: HTML images
nl: HTML afbeeldingen

[ctx: module name]
en: Pages
nl: Pagina's

[ctx: module name]
en: Plaintext URLs
nl: Standaard tekst URLs

[ctx: module name]
en: Posts
nl: Berichten

[ctx: settings page]
en: Show link actions
nl: Toon link acties

[ctx: settings page]
en: Suggestions
nl: Suggesties:

[ctx: settings page]
en: Warnings
nl: Waarschuwingen

[ctx: verb]
en: Trash
nl: Weggooien
