Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (165 entries)

en: %s License
pl: Licencja %s

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
pl: %s nie udało się sprawdzić, czy są aktualizacje, z powodu wystąpienia następującego błędu: <em>%s</em>

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
pl: %s jest aktywowane w sieci. Skontaktuj się z administratorem Twojej witryny, by zarządzać licencją.

en: %s is network activated, you can manage your license in the <a href="%s">network admin license page</a>.
pl: %s jest aktywowane w sieci witryn. Możesz zarządzać licencją na <a href="%s">stronie administracyjnej licencji sieciowych</a>.

en: %s: License Settings
pl: %s: Ustawienia licencji

en: %sRenew your license now%s.
pl: %sOdnów swoją licencję%s.

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
pl: (deaktywuj licencję na tej witrynie, a będziesz mógł aktywować ją na innej stronie internetowej)

en: : activate to sort column ascending
pl: : aktywuj, by posortować kolumnę rosnąco

en: : activate to sort column descending
pl: : aktywuj, by posortować kolumnę malejąco

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
pl: <a href="%s">Czy wiesz, że możesz ulepszyć swoją licencję?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
pl: <a href="%s">Twoja licencja wygasa za %d dni, może chcesz ją przedłużyć?</a>

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
pl: <b>Uwaga!</b> Blokujesz zapytania wychodzące, co oznacza, że nie będziesz otrzymywać aktualizacji %s. Prosimy o dodanie %s do %s.

en: <strong>%s version %s</strong> is available. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Check out what's new</a> or <a href="%s" %s>update now</a>.
pl: <strong>%s w wersji %s</strong> jest już dostępne. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Sprawdź, co się zmieniło</a> lub <a href="%s" %s>zaktualizuj teraz</a>.

en: <strong>Note</strong> the debugging is only loaded for administrators.
pl: <strong>Miej na uwadze</strong>, że debugowanie jest włączane tylko dla administratorów.

en: A session is a group of interactions that take place on your website within a given time frame. For example a single session can contain multiple screen or page views, events, social interactions, and ecommerce transactions. <a href="http://yoa.st/gasessions" target="_blank">[Learn more]</a>
pl: Sesja to zbiór wszelkich interakcji użytkownika na Twojej stronie w określonym przedziale czasu. Przykładowo, jedna sesja może zawierać wiele zamknięć i otworzeń witryny, wyświetleń, zdarzeń, interakcji społecznościowych lub transakcji e-commerce. <a href="http://yoa.st/gasessions" target="_blank">[Dalsze objaśnienia]</a>

en: Activate License
pl: Aktywuj licencję

en: Add %1$sEnhanced Link Attribution%2$s to your tracking code.
pl: Dodaj kod %1$sUlepszonego śledzenia odnośników%2$s do kodu śledzenia tej witryny.

en: Add <code>_setAllowLinker</code>
pl: Dodaj <code>_setAllowLinker</code>

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Allow anchor
pl: Zezwalaj na śledzenie wg kotwic

en: Allow tracking of anonymous data
pl: Pozwól na przekazywanie anonimowych danych

en: Analytics profile
pl: Profil Google Analytics

en: Anonymize IPs
pl: Anonimizuj adresy IP

en: As you can see, there is a translation of this plugin in %1$s. This translation is currently %3$d%% complete. We need your help to make it complete and to fix any errors. Please register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
pl: Jak widzisz, posiadamy tłumaczenie tej wtyczki na język %1$s. Tłumaczenie jest kompletne w %3$d%%. Potrzebujemy Twojej pomocy, by je ukończyć i naprawić ewentualne błędy. Zarejestruj się na stronie %4$s, by pomóc nam z tłumaczeniem na język %1$s!

en: Authenticate with your Google account
pl: Uwierzytelnianie za pomocą konta Google

en: Because we've switched to a newer version of the Google Analytics API, you'll need to re-authenticate with Google Analytics. We're sorry for the inconvenience. You can %sre-authenticate your Google Analytics profile here%s.
pl: Wdrożyliśmy nową wersję API Google Analytics, więc potrzebne będzie ponowne uwierzytelnienie w Google Analytics. Przepraszamy za utrudnienie. %sUwierzytelnij wtyczkę w Google Analytics tutaj%s.

en: Bounce Rate is the percentage of single-page sessions (i.e. sessions in which the person left your site from the entrance page without interacting with the page). <a href="http://yoa.st/gabounce" target="_blank">[Learn more]</a>
pl: Współczynnik odrzuceń to wyrażona w procentach liczba odwiedzeń tylko jednej strony w sesji (odwiedzający opuścił witrynę, oglądając tylko jedną jej podstronę). <a href="http://yoa.st/gabounce" target="_blank">[Dalsze objaśnienia]</a>

en: Bounce rate
pl: Współczynnik odrzuceń

en: By allowing us to track anonymous data we can better help you, because we know with which WordPress configurations, themes and plugins we should test. No personal data will be submitted.
pl: Pozwalając nam na anonimowe śledzenie statystyk używania tej wtyczki umożliwiasz nam pomaganie Tobie, ponieważ dzięki temu wiemy, jakie konfiguracje WordPressa, motywów i wtyczek powinniśmy testować z naszymi wtyczkami. Żadne dane prywatne nie będą przekazywane.

en: Cannot connect to Google
pl: Nie udało się połączyć z Google

en: Clicks and downloads will be tracked as events, you can find these under Content &#xBB; Event Tracking in your Google Analytics reports.
pl: Kliknięcia i pobrania będą śledzone jako zdarzenia. Możesz znaleźć je w raportach Google Analytics w sekcji Zachowanie &#xBB; Zdarzenia.

en: Countries
pl: Kraje

en: Current UA-profile
pl: Obecny profil UA

en: Custom Dimensions
pl: Niestandardowe wymiary

en: Custom code
pl: Własny kod

en: Custom dimension reports
pl: Raporty niestandardowych wymiarów

en: Custom dimensions
pl: Niestandardowe wymiary

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Data is not up-to-date, there was an error in retrieving the data from Google Analytics. This error could be caused by several issues. If the error persists, please see %sthis page%s.
pl: Dane nie są aktualne, ponieważ wystąpił błąd podczas pobierania informacji z Google Analytics. Błąd ten może mieć wiele przyczyn. Jeśli będzie występował przez dłuższy okres czasu, %szapoznaj się z tą stroną%s.

en: Deactivate License
pl: Deaktywuj licencję

en: Debug
pl: Debugowanie

en: Debug information
pl: Informacje debugowania

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Disable analytics dashboard
pl: Wyłącz Kokpit wtyczki Yoast Google Analytics

en: Do not use this feature if you use FeedBurner, as FeedBurner can do this automatically and better than this plugin can. Check <a href="https://support.google.com/feedburner/answer/165769?hl=en&amp;ref_topic=13075" target="_blank">this help page</a> for info on how to enable this feature in FeedBurner.
pl: Nie używaj tej funkcji, jeśli używasz Feedburnera, ponieważ on robi to automatycznie i lepiej, niż ta wtyczka. Zobacz  <a href="https://support.google.com/feedburner/answer/165769?hl=pl&amp;ref_topic=13075" target="_blank">tą stronę pomocy</a>, by dowiedzieć się, jak włączyć tą opcję w Feedburnerze.

en: Enable Universal tracking
pl: Włącz statystyki Universal

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Enhanced Link Attribution
pl: Ulepszone śledzenie odnośników

en: Event
pl: Zdarzenie

en: Every referral to a web site has an origin, or (traffic) source. Possible sources include: “google” (the name of a search engine), “facebook.com” (the name of a referring site), “spring_newsletter” (the name of one of your newsletters), and “direct” (users that typed your URL directly into their browser, or who had bookmarked your site). <a href="http://yoa.st/gabnce" target="_blank">[Learn more]</a>
pl: Każdy trafiający na stronę użytkownik pochodzi z pewnego źródła. Źródłem ruchu mogą być przykładowo: "google" (nazwa wyszukiwarki), "facebook.com" (adres strony, która skierowała do Twojej odwiedzającego), "wiosenny_newsletter" (nazwa jednej z Twoich kampanii e-mail marketingowych) lub "direct" (odwiedzający wpisał adres Twojej strony bezpośrednio do okna przeglądarki lub otworzył ją z Ulubionych). <a href="http://yoa.st/gabnce" target="_blank">[Dalsze objaśnienia]</a>

en: Extensions
pl: Rozszerzenia

en: Extensions of files to track as downloads
pl: Rozszerzenia plików, których pobrania będą śledzone

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
pl: Nie udało się aktywować Twojej licencji, Twój klucz licencyjny wydaje się błędny.

en: Failed to deactivate your %s license.
pl: Nie udało się zdezaktywować Twojej licencji %s.

en: First
pl: Pierwsza

en: First enable Universal tracking in your Google Analytics account. Please read %1$sthis guide%2$s to learn how to do that.
pl: Najpierw włącz śledzenie Universal w swoim koncie Google Analytics. Jeśli potrzebujesz pomocy, przeczytaj %sten poradnik%s.

en: Full links
pl: Pełne odnośniki

en: General
pl: Ogólne

en: General settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Get this extension
pl: Pobierz to rozszerzenie

en: Google Analytics by Yoast
pl: Yoast Google Analytics

en: Google Analytics by Yoast Premium
pl: Yoast Google Analytics Premium

en: Google Analytics by Yoast:
pl: Yoast Google Analytics:

en: Google profile
pl: Profil Google

en: If you want to confirm that tracking on your blog is working as it should, enable this option and check the console of your browser. Be absolutely sure to disable debugging afterwards, as it is slower than normal tracking.
pl: Jeśli chcesz upewnić się, że śledzenie na Twojej witrynie działa tak, jak powinno, włącz tą opcję i sprawdź konsolę w swojej przeglądarce. Koniecznie upewnij się, że wyłączysz następnie debugowanie, ponieważ jest ono powolniejsze, niż normalne śledzenie.

en: If you want to track all internal links that begin with %1$s, enter %1$s in the box above. If you have multiple prefixes you can separate them with comma's: %2$s
pl: Jeśli chcesz śledzić wszystkie odnośniki wewnętrzne, które zaczynają się od %1$s, wprowadź %1$s do powyższego pola. Jeśli masz wiele takich prefiksów, oddziel je przecinkami: %2$s

en: If you want to track custom dimensions like page views per author or post type, you should upgrade to the %1$spremium version of Google Analytics by Yoast%2$s.
pl: Jeśli chcesz śledzić niestandardowe wymiary, takie jak wyświetlenia treści danego autora lub typu treści, kup licencję na %1$s wersję Premium Yoast Google Analytics%2$s.

en: Ignore users
pl: Ignoruj użytkowników

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: It seems the authentication for the plugin has expired, please %sre-authenticate%s with Google Analytics to allow the plugin to fetch data.
pl: Wygląda na to, że autoryzacja dostępu wtyczki do Google Analytics wygasła. %sPrzeprowadź uwierzytelnianie ponownie%s, by pobierać dane z tej usługi.

en: Just the domain
pl: Tylko domena

en: Label for those links
pl: Etykieta dla tych odnośników

en: Last
pl: Ostatnia

en: Last month
pl: Ostatni miesiąc

en: License Key
pl: Klucz licencyjny

en: License status
pl: Stan licencji

en: Licenses
pl: Licencje

en: Loading...
pl: Ładowanie...

en: Manually enter your UA code
pl: Wprowadź swój kod UA ręcznie

en: Next
pl: Następna

en: No data available
pl: Brak dostępnych danych

en: No matching records found
pl: Nie znaleziono pasujących rekordów

en: No rows to show
pl: Brak wierszy do wyświetlenia

en: Not for the average user: this allows you to add a line of code, to be added before the %1$s call.
pl: Tylko dla zaawansowanych: ta opcja umożliwia dodanie linii kodu przed wywołaniem %1$s.

en: Not recommended, as this would skew your statistics, but it does make it possible to track downloads as goals.
pl: Nie jest zalecane, ponieważ zafałszuje Twoje statystyki, aczkolwiek umożliwi śledzenie pobrań jako Celów.

en: Overview
pl: Przegląd

en: Pages by url.
pl: Strony wg adresów

en: Pageview
pl: Odsłony

en: Paste your %s license key here..
pl: Wklej tutaj swój kod licencji %s...

en: Paste your Google authentication code
pl: Wklej swój kod uwierzytelniający od Google

en: Paste your Google code here
pl: Wklej tutaj swój kod od Google

en: Please configure your %sGoogle Analytics settings%s!
pl: Skonfiguruj swoje %sustawienia Google Analytics%s!

en: Please enter a license key in the field below first.
pl: Najpierw wprowadź klucz licencyjny w polu poniżej.

en: Popular pages
pl: Popularne strony

en: Previous
pl: Poprzednia

en: Processing...
pl: Przetwarzanie...

en: Re-authenticate with your Google account
pl: Uwierzytelnij ponownie przy pomocy konta Google

en: Register now &raquo;
pl: Zarejestruj się &raquo;

en: Remove these ads?
pl: Usunąć te reklamy?

en: Reports
pl: Raporty

en: Request error: "%s" (%scommon license notices%s)
pl: Błąd zapytania: "%s" (%sczęste błędy z licencjami%s)

en: Save authentication code
pl: Zapisz kod uwierzytelniający

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Search
pl: Szukaj

en: Select a dimension
pl: Wybierz wymiar

en: Select a profile
pl: Wybierz profil

en: Select the users to ignore
pl: Wybierz Użytkowników, którzy mają być ignorowani

en: Sessions
pl: Sesje

en: Set path for internal links to track as outbound links
pl: Ustaw ścieżkę do śledzenia linków wewnętrznych jako zewnętrzne

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings saved.
pl: Ustawienia zapisano.

en: Subdomain tracking
pl: Śledzenie subdomen

en: Tag links in RSS feed with campaign variables
pl: Oznacz linki w kanałach RSS zmiennymi kampanii

en: Team Yoast
pl: Zespół Yoast

en: The (standard) PHP filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
pl: Standardowe rozszerzenie filtrów PHP nie jest dostępne. Poproś swojego dostawcę hostingu, by je włączył.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
pl: Rozszerzenie PHP o nazwie Standard PHP Library (SPL) nie jest dostępne. Poproś swojego dostawcę hostingu, by je włączył.

en: The UA code needs to follow UA-XXXXXXXX-X format.
pl: Kod UA musi być formatu UA-XXXXXXXX-X.

en: The country or territory from which visits originated. <a href="http://yoa.st/gacountry" target="_blank">[Learn more]</a>
pl: Kraj lub obszar, z którego pochodziły wizyty. <a href="http://yoa.st/gacountry" target="_blank">[Dalsze objaśnienia]</a>

en: The premium version of Google Analytics by Yoast with more features and support.
pl: Wersja premium Yoast Google Analytics posiada więcej możliwości oraz wsparcie techniczne.

en: Theme License
pl: Licencja motywu

en: There were no changes to save, please try again.
pl: Nie dokonano zmian, które by trzeba zapisać. Spróbuj ponownie.

en: This adds %1$s, telling Google Analytics to anonymize the information sent by the tracker objects by removing the last octet of the IP address prior to its storage.
pl: Ta opcja dodaje %1$s, dzięki czemu Google Analytics wie, że ma anonimizować dane przesłane przez witrynę przez usunięcie ostatniego oktetu adresu IP odwiedzającego, jeszcze zanim nastąpi zapisanie danych.

en: This adds a %1$s call to your tracking code, allowing you to use %2$s and related functions.
pl: Ta opcja dodaje wywołanie %1$s do kodu śledzenia, dzięki czemu możesz używać %2$s i powiązanych funkcji.

en: This adds a %1$s call to your tracking code, and makes RSS link tagging use a %2$s as well.
pl: Ta opcja dodaje wywołanie %1$s do kodu śledzenia, a także wymusza tagowanie linków w RSS przez %2$s.

en: This allows you to set the domain that's set by %1$s for tracking subdomains.<br/>If empty, this will not be set.
pl: Ta opcja pozwala na ustawienie domeny przez %1$s do śledzenia subdomen.<br />Pozostaw pole puste, by nie ustawiać tej opcji.

en: This plugin makes it simple to add Google Analytics to your WordPress site, adding lots of features, e.g. error page, search result and automatic outgoing links and download tracking.
pl: Ta wtyczka umożliwia łatwe dodanie Google Analytics do Twojej strony, dodając mnóstwo możliwości, takich jak: automatyczne śledzenie stron błędów, stron wyników wyszukiwania, pobrań plików, czy kliknięć w odnośniki wychodzące.

en: This site has not been activated properly on yoast.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
pl: Ta witryna nie została poprawnie aktywowana na yoast.com, przez co nie można sprawdzić, czy dostępne są jakieś uaktualnienia. Aktywuj swoją stronę przy pomocy poprawnego klucza licencyjnego.

en: This will also give you email access to the support team at Yoast, who will provide support on the plugin 24/7.
pl: Otrzymasz także dostęp do wsparcia technicznego Yoast przez e-mail, dostępnego 24 godziny na dobę.

en: This will completely disable the dashboard and stop the plugin from fetching the latest analytics data.
pl: To ustawienie całkowicie wyłącza Kokpit wtyczki Yoast Google Analytics i zatrzymuje pobieranie danych z Google Analytics.

en: Toggle license status
pl: Zmień stan licencji

en: Track downloads as
pl: Śledź pobrania plików jako

en: Track full URL of outbound clicks or just the domain
pl: Śledź pełne adresy linków zewnętrznych lub tylko docelowe domeny

en: Track outbound click and downloads
pl: Śledź pobrania i kliknięcia w odnośniki zewnętrzne

en: Track your eCommerce data and transactions with this eCommerce extension for Google Analytics.
pl: Śledź swoje dane i transakcje w sklepach (tzw. eCommerce) za pomocą rozszerzenia eCommerce dla Google Analytics.

en: Traffic sources
pl: Źródła ruchu

en: Translation of %s
pl: Tłumaczenie %s

en: Universal settings
pl: Ustawienia Universal

en: Until this is fixed, you can only use the manual authentication method and cannot use the dashboards feature.
pl: Dopóki nie uporasz się z tym problemem, możesz uwierzytelnić stronę ręcznie, wprowadzając odpowiedni kod, ale nie będziesz miał dostępu do funkcji Kokpit tej wtyczki.

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
pl: Zaktualizowanie tego motywu spowoduje stracenie wszelkich zmian w nim dokonanych. Wybierz 'Anuluj', by zaniechać, zaś 'OK', by zaktualizować.

en: Upgrade to Google Analytics By Yoast Premium »
pl: Ulepsz do Yoast Google Analytics Premium »

en: Users of the role you select will be ignored, so if you select Editor, all Editors will be ignored.
pl: Użytkownicy o danej Roli będą ignorowani. Przykładowo, jeśli wybierzesz Redaktor, wszyscy Redaktorzy będą ignorowani.

en: Warning: If you use a manual UA code, you won't be able to use the dashboards.
pl: Uwaga: jeśli wprowadzisz kod UA ręcznie, nie będziesz miał dostępu do funkcji Kokpit tej wtyczki.

en: We couldn't create a connection to our API to verify your license key(s). Please ask your hosting company to allow outgoing connections from your server to %s.
pl: Nie udało nam się połączyć z naszym API, by zweryfikować poprawność Twoich kluczy licencyjnych. Poproś swojego dostawcę hostingu, by umożliwił wykonywanie połączeń wychodzących z Twojego serwera do %s.

en: We need you to authenticate with Google Analytics to use this functionality. If you set your UA-code manually, this won't work. You can %sauthenticate your Google Analytics profile here%s to enable dashboards.
pl: Musisz uwierzytelnić wtyczkę w serwisie Google Analytics, by ta funkcja działała. Jeśli ustawisz swój kod UA ręcznie, nie będziesz mógł korzystać z Kokpitu. Możesz %suwierzytelnić wtyczkę w Google Analytics tutaj%s, by jej Kokpit stał się dostępny.

en: Yoast plugins share some code between them to make your site faster. As a result of that, we need all Yoast plugins to be up to date. We've detected this isn't the case, so please update the Yoast plugins that aren't up to date yet.
pl: Wtyczki Yoast współpracują ze sobą przez używanie wspólnego kodu, co przyspiesza działanie Twojej witryny. Skutkiem tego, wszystkie wtyczki Yoast muszą być zaktualizowane do najnowszych wersji. Zauważyliśmy, że tak nie jest, więc prosimy o przeprowadzenie aktualizacji.

en: You defined your license key using the %s PHP constant.
pl: Zdefiniowałeś swój klucz licencyjny przy użyciu stałej %s języka PHP.

en: You have an unlimited license.
pl: Masz nieograniczoną licencję.

en: You have not installed any extensions for Google Analytics by Yoast, so there are no licenses to activate.
pl: Nie zainstalowałeś żadnych rozszerzeń do Yoast Google Analytics, więc nie ma żadnych licencji, które by można aktywować.

en: You have not yet finished setting up Google Analytics for Wordpress by Yoast. Please %sadd your Analytics profile here%s to enable tracking.
pl: Nie zakończyłeś ustawiania wtyczki Yoast Google Analytics. %sUstaw swój profil Google Analytics%s, by umożliwić śledzenie.

en: You have used %d/%d activations.
pl: Użyłeś %d/%d aktywacji.

en: You're using WordPress in %1$s. While %2$s has been translated to %1$s for %3$d%%, it's not been shipped with the plugin yet. You can help! Register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
pl: Twój język WordPressa to %1$s. %2$s zostało przetłumaczone na język %1$s w %3$d%%, ale to tłumaczenie nie jest jeszcze na tyle kompletne, by dołączyć je do wtyczki. Możesz jednak to zmienić! Zarejestruj się na %4$s i pomóż w tłumaczeniu na język %1$s!

en: You're using WordPress in a language we don't support yet. We'd love for %2$s to be translated in that language too, but unfortunately, it isn't right now. You can change that! Register at %4$s to help translate it!
pl: Używasz WordPressa w języku, którego jeszcze nie obsługujemy. Bardzo chcielibyśmy, by %2s$s było przetłumaczone na ten język, ale niestety obecnie nie jest. Możesz to jednak zmienić! Zarejestruj się na %4$s i pomóż w tłumaczeniu!

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
pl: Osiągnąłeś limit aktywacji. Musisz <a href="%s">rozszerzyć licencję</a>, by użyć jej na tej stronie.

en: Your %s license has been activated.
pl: Twoja licencja %s została aktywowana.

en: Your %s license has been deactivated.
pl: Twoja licencja %s została zdezaktywowana.

en: Your %s license will expire on %s.
pl: Twoja licencja %s wygaśnie %s.

en: Your firewall or webhost is blocking requests to Google, please ask your webhost company to fix this.
pl: Twoja zapora lub serwer hostingowy blokuje zapytania do Google. Poproś swojego dostawcę hostingu o wyłączenie tego ograniczenia.

en: Your license has expired. You must <a href="%s">extend your license</a> in order to use it again.
pl: Twoja licencja wygasła. Musisz <a href="%s">przedłużyć licencję</a>, by móc wciąż z niej korzystać.

en: Your server has an outdated version of the PHP module cURL (Version: %s). Please ask your hosting company to update this to a recent version of cURL. You can read more about that in our %sKnowledge base%s.
pl: Twój serwer hostingowy posiada zdezaktualizowaną wersję modułu cURL (wersja: %s) języka PHP. Poproś dostawcę hostingu o zaktualizowanie tego modułu do najnowszej wersji. Możesz przeczytać więcej na ten temat w naszej %sBazie Wiedzy%s.

en: Your server is blocking requests to Google, to fix this, add <code>*.googleapis.com</code> to the <code>WP_ACCESSIBLE_HOSTS</code> constant in your <em>wp-config.php</em> or ask your webhost to do this.
pl: Twój serwer blokuje zapytania do Google. Napraw to, dodając <code>*.googleapis.com</code> do stałej <code>WP_ACCESSIBLE_HOSTS</code> w pliku <em>wp-config.php</em> lub poproś o to swojego dostawcę hostingu.

[ctx: _MAX_ will be replaced by JS]
en: Show _MENU_ rows
pl: Pokaż wiersze _MENU_

[ctx: _MAX_ will be replaced by JS (See: http://datatables.net/reference/option/language.infoFiltered)]
en: (filtered from _MAX_ total rows)
pl: (przefiltrowane z łącznie _MAX_ wierszy)

[ctx: _START_, _END_ and _TOTAL_ will be replaced by JS (See: http://datatables.net/reference/option/language.info)]
en: Showing _START_ to _END_ of _TOTAL_ rows
pl: Wyświetlono wiersze od _START_ do _END_ z łącznej liczby _TOTAL_

en: eCommerce tracking
pl: Śledzenie eCommerce
