Stable (latest release) - en to tr translation catalogue (174 entries)

en: %s License
tr: %s Lisans

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
tr: %s şu hata nedeniyle güncellemeleri denetleyemedi: <em>%s</em>

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
tr: %s ağ üzerinden etkinleştirildi, lütfen lisansı yönetmek için site yöneticinizle temas kurun.

en: %s is network activated, you can manage your license in the <a href="%s">network admin license page</a>.
tr: %s ağ üzerinden etkinleştirildi, lisansınızı <a href="%s">ağ yöneticisi lisans sayfasından</a> yönetebilirsiniz.

en: %s: License Settings
tr: %s: Lisans ayarları

en: %sRenew your license now%s.
tr: %sLisansınızı şimdi yenileyin%s.

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
tr: (lisansınızı başka bir WordPress sitesinde etkinleştirmek üzere etkisizleştirin)

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
tr: <a href="%s">Lisansınızı yükseltebileceğinizi biliyor musunuz?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
tr: <a href="%s">Lisansınız %d gün içinde bitiyor, uzatmak ister misiniz?</a>

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
tr: <b>Uyarı!</b> Harici talepleri engellediğiniz için %s güncellemelerini alamayacaksınız. Lütfen %s şuraya ekleyin: %s.

en: <strong>%s version %s</strong> is available. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Check out what's new</a> or <a href="%s" %s>update now</a>.
tr: <strong>%s sürümü %s</strong> kullanılabilir durumda. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Nelerin yeni olduğunu görün</a> ya da <a href="%s" %s>şimdi güncelleyin</a>.

en: <strong>Note</strong> the debugging is only loaded for administrators.
tr: <strong>Not</strong> hata ayıklama sadece yöneticiler için yüklenir.

en: @Webmaster, normally you will find the Google Analytics tracking code here, but the Debug Mode is enabled. To change this, navigate to Analytics -> Settings -> (Tab) Debug Mode and disable Debug Mode to enable tracking of your site.
tr: @Webmaster, normalde Google Analytics takip kodunu burada bulman gerekirdi, fakat Hata ayıklama modu etkinleştirilmiş. Bunu değiştirmek için Analytics -> Ayarlar -> (Sekme) Hata ayıklama modu bölümüne gidip, sitenizin takibi için Hata ayıklama modunu etkisizleştirin.

en: @Webmaster, normally you will find the Google Analytics tracking code here, but you are in the disabled user groups. To change this, navigate to Analytics -> Settings (Ignore usergroups)
tr: @Webmaster, normalde Google Analytics kodunu burada bulacaktın, fakat etkisizleştirilmiş kullanıcılar grubundasınız. Bunu değiştirmek için Analytics -> Ayarlar (kullanıcı gruplarını göz ardı et)

en: Add %1$sEnhanced Link Attribution%2$s to your tracking code.
tr: %1$sGelişmiş bağlantı özelliği%2$sni izleme koduna ekle.

en: Add <code>_setAllowLinker</code>
tr: <code>_setAllowLinker</code> ekle

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Allow anchor
tr: Yer imine izin ver

en: As you can see, there is a translation of this plugin in %1$s. This translation is currently %3$d%% complete. We need your help to make it complete and to fix any errors. Please register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
tr: Gördüğünüz gibi, bu eklentinin çevirisi şu anda %1$s. Bu çeviri şu anda %%%3$d tamamlanmış durumda. Tamamlamak ve hatalarını düzeltmek için yardımınıza ihtiyacımız var. Lütfen %4$s adresinden kayıt olarak çeviriyi %1$s yapmamıza yardımcı olun!

en: Check this setting to add the Demographics and Remarketing features to your Google Analytics tracking code. We've written an article in our %1$sknowledge base%2$s about Demographics and Interest reports. For more information about Remarketing, we refer you to %3$sGoogle's documentation%2$s.
tr: Google Analytics kodunuza Demografi ve Remarketing özelliklerini eklemek için bu ayarı seçin. %1$sBilgi bankamızda%2$s Demografi ve İlgi raporları ile ilgili bir makale yazdık. Remarketing ile ilgili daha fazla bilgi için %3$sGoogle'ın belgelerine%2$s bakabilirsiniz.

en: Custom code
tr: Özel kod

en: Custom dimensions
tr: Özel boyutlar

en: Deactivate License
tr: Lisansı etkisizleştir

en: Debug
tr: Hata ayıklama

en: Disable analytics dashboard
tr: Analytics gösterge panelini devreden çıkar

en: Do not use this feature if you use FeedBurner, as FeedBurner can do this automatically and better than this plugin can. Check <a href="https://support.google.com/feedburner/answer/165769?hl=en&amp;ref_topic=13075" target="_blank">this help page</a> for info on how to enable this feature in FeedBurner.
tr: FeedBurner kullanıyorsanız bu özelliği kullanmayın. FeedBurner bu eklentinin yapabileceğinden çok daha iyi bir şekilde otomatik oalrak yapabilir. <a href="https://support.google.com/feedburner/answer/165769?hl=en&amp;ref_topic=13075" target="_blank">Bu yardım sayfasından</a> özelliği nasıl açabileceğinize dair bilgi alabilirsiniz.

en: Enable Demographics and Interests Reports for Remarketing and Advertising
tr: Remarketing ve Reklam için demografi ve ilgi raporlarını etkinleştir

en: Enable Universal tracking
tr: Evrensel izlemeyi etkinleştir

en: Enable debug mode
tr: Hata ayıklama modunu etkinleştir

en: Enhanced Link Attribution
tr: Gelişmiş bağlantı özelliği

en: Extensions of files to track as downloads
tr: Dosya indirme olarak izlenecek dosyaların uzantıları.

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
tr: Lisansınız etkinleştirilemedi, lisans anahtarınız geçersiz görünüyor.

en: Failed to deactivate your %s license.
tr: %s lisansınız etkisizleştirilemedi.

en: First enable Universal tracking in your Google Analytics account. Please read %1$sthis guide%2$s to learn how to do that.
tr: Önce Google Analytics hesabınızda evrensel takibi etkinleştirin. Lütfen %1$sbu rehberi%2$s okuyup nasıl yapacağınızı inceleyin.

en: If you want to confirm that tracking on your blog is working as it should, enable this option and check the console of your browser. Be absolutely sure to disable debugging afterwards, as it is slower than normal tracking.
tr: Blogunuzda izlemenin olması gerektiği şekilde çalıştığından emin olmak isterseniz, bu seçeneği etkinleştirin ve tarayıcınızın konsolunu kontrol edin. Normal izlemeye göre daha yavaş olduğundan, lütfen işiniz bittiğinde hata ayıklamayı kapatmayı unutmayın.

en: If you want to track all internal links that begin with %1$s, enter %1$s in the box above. If you have multiple prefixes you can separate them with comma's: %2$s
tr: Eğer %1$s ile başlayan tüm dahili bağlantıları takip etmek istiyorsanız alttaki kutuya %1$ yazın. Eğer birden çok ön ekiniz varsa virgül ile ayırabilirsiniz: %2$s

en: Ignore users
tr: kullanıcıları göz ardı et

en: Label for those links
tr: Bu bağlantılar için etiket

en: License Key
tr: Lisans anahtarı

en: License status
tr: Lisans durumu

en: Normally you will find the Google Analytics tracking code here, but the webmaster disabled your user group.
tr: Normalde Google Analytics kodunu burada bulacaktınız fakat site yöneticisiniz sizin kullanıcı grubunuzu etkisizleştirmiş.

en: Normally you will find the Google Analytics tracking code here, but the webmaster has enabled the Debug Mode.
tr: Normalde Google Analytics takip kodunun burada olması gerekirdi fakat site yöneticisi Hata ayıklama modunu etkinleştirmiş.

en: Not for the average user: this allows you to add a line of code, to be added before the %1$s call.
tr: Ortalama olmayan kullanıcılar için: Bu %1$s çağrısından önce bir satır kod eklemenize olanak sağlar.

en: Not recommended, as this would skew your statistics, but it does make it possible to track downloads as goals.
tr: Bu, istatistiklerinizi bozabileceği için tavsiye edilmez, ancak dosya indirmelerini hedef olarak izleyebilmenizi sağlar.

en: Note that usage of this function is affected by privacy and cookie laws around the world. Be sure to follow the laws that affect your target audience.
tr: Bu yordamın kullanımı dünya genelindeki gizlilik ve çerez kuralları ile etkileşime giriyor. Hedef kitlenizi ilgilendiren kanunları takip ettiğinizden emin olun.

en: Paste your %s license key here..
tr: Buraya %s lisans anahtarınızı yapıştırın ..

en: Please enter a license key in the field below first.
tr: Lütfen önce aşağıdaki alana bir lisans anahtarı girin.

en: Register now &raquo;
tr: Şimdi kaydolun &raquo;

en: Remove these ads?
tr: Reklamları kaldırmak ister misiniz?

en: Request error: "%s" (%scommon license notices%s)
tr: İstek hatası: "%s" (%sgenel lisans uyarıları%s)

en: Select the users to ignore
tr: Dikkate alınmayacak kullanıcıları seçin

en: Set path for internal links to track as outbound links
tr: Dış bağlantılar olarak izlenecek dahili bağlantıların yolunu ayarlayın

en: Subdomain tracking
tr: Alt alan adı izleme

en: Tag links in RSS feed with campaign variables
tr: RSS beslemesinde kampanya değişkenleri olan etiket linkleri

note: Author of the plugin/theme
en: Team Yoast
tr: Yoast Takımı

en: The (standard) PHP filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
tr: PHP ile beraber dağıtılan (standart) filtre uzantısı kullanılabilir değil. Lütfen servis sağlayacınızdan etkinleştirmelerini isteyin.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
tr: Standart PHP kütüphanesi (SPL) eklentisi kurulu gözükmüyor. Lütfen servis sağlayıcınızdan etkinleştirmelerini isteyin.

en: Theme License
tr: Tema lisansı

en: This adds a %1$s call to your tracking code, allowing you to use %2$s and related functions.
tr: Bu takip kodunuza %1$s çağrısı ekler, böylece %2$s ve ilişkili fonksyionları kullanmaya izin verir.

en: This adds a %1$s call to your tracking code, and makes RSS link tagging use a %2$s as well.
tr: Bu takip kodunuza %1$s çağrısı ekler ve RSS bağlantı etiketlerini %2$s olarak kullanmaya izin verir.

en: This allows you to set the domain that's set by %1$s for tracking subdomains.<br/>If empty, this will not be set.
tr: Bu %1$s tarafından belirlenen alan adları için alt ala adı takibini olanaklı kılar.<br/>Boşsa, belirlenmeyecektir.

note: Description of the plugin/theme
en: This plugin makes it simple to add Google Analytics to your WordPress site, adding lots of features, e.g. error page, search result and automatic outgoing links and download tracking.
tr: Bu eklenti basit bir şekilde  WordPress sitenize Google Analytics ekleyebilmenize olanak sağlar. Ayrıca hata sayfaları, arama sonuçları, otomatik dış bağlantı ve indirme takibi gibi bir çok özellik de ekler.

en: This site has not been activated properly on yoast.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
tr: Bu site yoast.com üzerinde doğru şekilde etkinleştirilmemiş ve bu nedenle gelecekteki güncellemeleri kontrol edemiyor. Lütfen sitenizi geçerli bir lisans anahtarı ile etkinleştirin.

en: This site uses the %1$s plugin version %2$s
tr: Bu site %1$s eklentisinin %2$s sürümünü kullanıyor

en: This will completely disable the dashboard and stop the plugin from fetching the latest analytics data.
tr: Bu işlem, gösterge panelini tamamen devreden çıkarır ve eklentinin güncel analytics verilerinin toplamasını durdurur.

en: Toggle license status
tr: Lisans durumunu değiştir

en: Track downloads as
tr: İndirmeleri şu şekilde izle

en: Track full URL of outbound clicks or just the domain
tr: Dışarı bağlantılarda sadece alan adını ya da tüm web adresini izle

en: Translation of %s
tr: %s çevirisi

en: Universal settings
tr: Evrensel ayarlar

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
tr: Bu temayı güncellediğinizde  yaptığınız tüm özelleştirmeleri kaybedersiniz. Durdurmak için 'Vazgeç', Güncellemek için 'Tamam'a basın.

en: Upgrade to Google Analytics By Yoast Premium »
tr: Yoast Google Analytics Özel sürümüne  yükseltin »

en: Users of the role you select will be ignored, so if you select Editor, all Editors will be ignored.
tr: Seçtiğiniz roldeki kullanıcılar dikkate alınmayacak; yani Editör' rolünü seçerseniz, tüm Editörler dikkate alınmayacak.

en: We couldn't create a connection to our API to verify your license key(s). Please ask your hosting company to allow outgoing connections from your server to %s.
tr: Lisans anahtarlarınızı doğrulamak için API ile bir bağlantı oluşturamadık. Lütfen sunucunuzdan %s sunucusuna doğru iletişimin sağlanıp sağlanamadığını servis sağlayıcınıza danışın.

en: You defined your license key using the %s PHP constant.
tr: Lisans anahtarınızı %s PHP sabitini kullanarak tanımlamışsınız.

en: You have an unlimited license.
tr: Sınırsız bir lisansa sahipsiniz.

en: You have used %d/%d activations.
tr: Aktivasyonların %d/%d tanesini kullandınız.

en: You're using WordPress in %1$s. While %2$s has been translated to %1$s for %3$d%%, it's not been shipped with the plugin yet. You can help! Register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
tr: WordPress %1$s kullanıyorsunuz. %2$s %1$s sürümü için %3$d%% çevrildi, ancak henüz eklentiye dahil edilmedi. Yardım edebilirsiniz! %4$s adresinde kayıt yaptırarak %1$s çevirisinin tamamlanmasına yardımcı olun!

en: You're using WordPress in a language we don't support yet. We'd love for %2$s to be translated in that language too, but unfortunately, it isn't right now. You can change that! Register at %4$s to help translate it!
tr: Henüz desteklemediğimiz bir dil için WordPress kullanıyorsunuz. %2$s bu dile çevrilsin biz de isteriz, fakat ne yazık ki zamanı şimdi değil. Bunu siz değiştirebilirsiniz! Çevirilere yardımcı olmak için şu adreste kayıt yaptırın; %4$s!

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
tr: Lisans limitine eriştiniz. Bu sitede kullanmak için <a href="%s">lisansınızı yükseltmelisiniz</a>.

en: Your %s license has been activated.
tr: %s lisansınız aktive edildi.

en: Your %s license has been deactivated.
tr: %s lisansınız etkisizleştirildi.

en: Your %s license will expire on %s.
tr: %s lisansınız %s tarihinde sona erecek.

en: Your license has expired. You must <a href="%s">extend your license</a> in order to use it again.
tr: Lisansınızın süresi doldu. Tekrar kullanmak için <a href="%s">lisansınızın süresini uzatmalısınız</a>.

en: Your server has an outdated version of the PHP module cURL (Version: %s). Please ask your hosting company to update this to a recent version of cURL. You can read more about that in our %sKnowledge base%s.
tr: Sunucunuzda PHP modüllerinden cURL modülünün eski bir sürümü yüklü (sürüm %s). Lütfen servis sağlayacınızdan cURL modülünü güncelleştirmelerini isteyin. Bu konuyla ilgili daha fazla bilgiye %sBilgi merkezi%s üzerinden ulaşabilirsiniz.

en: : activate to sort column ascending
tr: : artan kolon sıralamayı etkinleştirin

en: : activate to sort column descending
tr: : azalan kolon sıralamayı etkinleştirin

en: A session is a group of interactions that take place on your website within a given time frame. For example a single session can contain multiple screen or page views, events, social interactions, and ecommerce transactions. <a href="http://yoa.st/gasessions" target="_blank">[Learn more]</a>
tr: Bir oturum, belirli bir zaman aralığında web sitenizde ortaya çıkan etkileşimlerin tümüdür. Örneğin bir oturumda birden çok sayfa gösterimi olabilir, sosyal etkileşimler olabilir ve eTicaret işlemleri gerçekleşebilir. <a href="http://yoa.st/gasessions" target="_blank">[Daha fazlası]</a>

en: Activate License
tr: Lisansı etkinleştir

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Allow tracking of anonymous data
tr: Anonim verilerin takibine izin ver

en: Analytics profile
tr: Analytics profili

en: Anonymize IPs
tr: IP adreslerini anonimize et

en: Authenticate with your Google account
tr: Google hesabınızla kimlik doğrulaması

en: Because we've switched to a newer version of the Google Analytics API, you'll need to re-authenticate with Google Analytics. We're sorry for the inconvenience. You can %sre-authenticate your Google Analytics profile here%s.
tr: Google Analytics API yeni sürümüne geçtiğimiz için Google Analytics ile yeniden oturum açmanız gerekiyor. Karmaşa için üzgünüz. %sGoogle Analytics hesabınızı buradan%s tekrar bağlayabilirsiniz.

en: Bounce Rate is the percentage of single-page sessions (i.e. sessions in which the person left your site from the entrance page without interacting with the page). <a href="http://yoa.st/gabounce" target="_blank">[Learn more]</a>
tr: Hemen çıkma oranı tek sayfalık oturumlara (örneğin giriş sayfasından sonra başka bir sayfaya geçmeden sayfadan çıkış) denir. <a href="http://yoa.st/gabounce" target="_blank">[Daha fazlası]</a>

en: Bounce rate
tr: Hemen çıkma oranı

en: By allowing us to track anonymous data we can better help you, because we know with which WordPress configurations, themes and plugins we should test. No personal data will be submitted.
tr: Anonim verileri izlememize izin verdiğinizde, size daha fazla yardımcı olabiliriz; çünkü hangi WordPress ayarlarında, temalarında ve eklentilerinde test yapmamız gerektiğini bileceğiz. Hiçbir kişisel veri gönderilmeyecek.

en: Cannot connect to Google
tr: Google ile bağlantı kurulamıyor

en: Clicks and downloads will be tracked as events, you can find these under Content &#xBB; Event Tracking in your Google Analytics reports.
tr: Tıklamalar ve indirmeler etkinlik olarak takip edilirler, bunları Google Analytics raporlarında İçerik &#xBB; Etkinlik takibi başlığı altında bulabilirsiniz.

en: Countries
tr: Ülkeler

en: Current UA-profile
tr: Geçerli UA-profili

en: Custom Dimensions
tr: Özel ölçüler

en: Custom dimension reports
tr: Özel ölçü raporları

en: Dashboard
tr: Gösterge tablosu

en: Data is not up-to-date, there was an error in retrieving the data from Google Analytics. This error could be caused by several issues. If the error persists, please see %sthis page%s.
tr: Veri güncel değil. Google Analytics verileri çekilirken hata oluştu. Bu hatanın birkaç farklı sebebi olabilir. Eğer hata devam ederse, lütfen %sşuraya%s göz atınız.

en: Debug information
tr: Hata ayıklama (Debug) bilgisi

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) modu

en: Event
tr: Etkinlik

en: Every referral to a web site has an origin, or (traffic) source. Possible sources include: “google” (the name of a search engine), “facebook.com” (the name of a referring site), “spring_newsletter” (the name of one of your newsletters), and “direct” (users that typed your URL directly into their browser, or who had bookmarked your site). <a href="http://yoa.st/gabnce" target="_blank">[Learn more]</a>
tr: Sitenize gelen her bir ziyaretçinin bir orijini ya da (trafik) kaynağı vardır. Olası kaynaklar: "google" (arama motorunun ismi), "facebook.com" (gönderen sitenin ismi), "xyz bülteni" (abonesi olduğunuz e-posta bülteni), ya da "direkt" (web sitenizin adresini tarayıcıya direkt yazan ya da yer imi kullanan kullanıcılar) olabilir. <a href="http://yoa.st/gabnce" target="_blank">[Daha fazlası]</a>

en: Extensions
tr: Eklentiler

en: FAQ
tr: S.S.S.

en: First
tr: İlk

en: Full links
tr: Tüm bağlantılar

en: General
tr: Genel

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Get this extension
tr: Bu uzantıyı edinin

note: #-#-#-#-#  tmp-google-analytics-for-wordpress.pot (Google Analytics by Yoast 5.4.6)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: Google Analytics by Yoast
tr: Yoast Google Analytics

en: Google Analytics by Yoast Premium
tr: Yoast Google Analytics Özel

en: Google Analytics by Yoast:
tr: Yoast Google Analytics:

en: Google profile
tr: Google profili

en: If you want to track custom dimensions like page views per author or post type, you should upgrade to the %1$spremium version of Google Analytics by Yoast%2$s.
tr: Eğer her bir yazar ya da yazı tipi için sayfa gösterimi gibi özel metrikler takip etmek istiyorsanız %1$sYoast Google Analytics özel sürümüne%2$s yükseltmelisiniz.

en: Installed
tr: Yüklenmiş

en: It seems the authentication for the plugin has expired, please %sre-authenticate%s with Google Analytics to allow the plugin to fetch data.
tr: Eklentinin yetkilendirme süresi dolmuş görünüyor, lütfen Google Analytics ile yeniden %sdoğrulama%s yapınız.

en: Just the domain
tr: Sadece alan adı

en: Last
tr: Son

en: Last month
tr: Geçen ay

en: Licenses
tr: Lisanslar

en: Loading...
tr: Yükleniyor...

en: Manually enter your UA code
tr: UA kodunuzu  elle girin

en: Next
tr: Sonraki

en: No data available
tr: Kullanılabilir veri yok

en: No matching records found
tr: Uygun kayıt bulunamadı

en: No rows to show
tr: Gösterilecek satır yok

en: Overview
tr: Genel bakış

en: Pages by url.
tr: Web adreslerine göre sayfalar.

en: Pageview
tr: Sayfa görüntülenme

en: Paste your Google authentication code
tr: Google doğrulama kodunuzu yapıştırın

en: Paste your Google code here
tr: Google kodunuzu buraya yapıştırın.

en: Please configure your %sGoogle Analytics settings%s!
tr: Lütfen %sGoogle Analytics ayarlarınızı%s yapın!

en: Popular pages
tr: Popüler sayfalar

en: Previous
tr: Önceki

en: Processing...
tr: İşleniyor...

en: Re-authenticate with your Google account
tr: Google hesabınızla yeniden kimlik doğrulaması yapın

en: Reports
tr: Raporlar

en: Save authentication code
tr: Doğrulama kodunu kaydet

en: Save changes
tr: Değişiklileri kaydet

en: Search
tr: Arama

en: Select a dimension
tr: Ölçü seçin

en: Select a profile
tr: Profil seçin

en: Sessions
tr: Oturumlar

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Settings saved.
tr: Ayarlar kaydedildi.

en: The UA code needs to follow UA-XXXXXXXX-X format.
tr: UA kodunun UA-XXXXXXXX-X biçiminde olması gerekiyor.

en: The country or territory from which visits originated. <a href="http://yoa.st/gacountry" target="_blank">[Learn more]</a>
tr: Ziyaretlerin ülke ya da bölgesi. <a href="http://yoa.st/gacountry" target="_blank">[Daha fazlası]</a>

en: The premium version of Google Analytics by Yoast with more features and support.
tr: Yoast Google Analytics özel sürümü daha fazla özellik ve destek içerir.

en: There were no changes to save, please try again.
tr: Kaydetmeyi gerektirecek bir değişiklik olmadı, lütfen tekrar deneyin.

en: This adds %1$s, telling Google Analytics to anonymize the information sent by the tracker objects by removing the last octet of the IP address prior to its storage.
tr: Bu en sonra %1$s ekleyerek, Google Analytics verileri saklarken IP adresinin son bölümünü gizleyerek, ziyaretçileri anonimleştirmeye yarar.

en: This will also give you email access to the support team at Yoast, who will provide support on the plugin 24/7.
tr: Bu sayede, eklenti için 7/24 destek sağlayacak Yoast destek ekibine e-posta ile erişim de kazanacaksınız.

en: Track outbound click and downloads
tr: İndirmeleri ve giden tıklamaları takip et

en: Track your eCommerce data and transactions with this eCommerce extension for Google Analytics.
tr: eTicaret veri ve işlemlerinizi, Google Analytics için yazılmış olan bu eTicaret eklentisi ile takip edin.

en: Traffic sources
tr: Trafik kaynakları

en: Universal
tr: Evrensel

en: Until this is fixed, you can only use the manual authentication method and cannot use the dashboards feature.
tr: Bu düzeltilene kadar el ile doğrulama yöntemini kullanabilirsiniz ve bu da gösterge paneli özelliklerini kullanamayacağınız anlamına geliyor.

en: Warning: If you use a manual UA code, you won't be able to use the dashboards.
tr: Uyarı: Eğer el ile UA kodu girerseniz gösterge panelini kullanamayacaksınız.

en: We need you to authenticate with Google Analytics to use this functionality. If you set your UA-code manually, this won't work. You can %sauthenticate your Google Analytics profile here%s to enable dashboards.
tr: Bu beceriyi kullanabilmek için Google Analytics ile oturum açmalısınız. Eğer UA-code değerini kendiniz girerseniz bu özellik çalışmaz. Gösterge panolarını etkinleştirmek için %sGoogle Analytics profilinizi buradan%s eşleştirebilirsiniz.

en: Yoast plugins share some code between them to make your site faster. As a result of that, we need all Yoast plugins to be up to date. We've detected this isn't the case, so please update the Yoast plugins that aren't up to date yet.
tr: Yoast eklentileri sitenizi daha hızlı kılmak için birbirleri arasında bazı kodları paylaşırlar. Bunun sonucu olarak tüm Yoast eklentilerinizin güncel olması gereklidir. Fark ettik ki bazı eklentiler güncel değil, lütfen tüm Yoast eklentilerini güncelleyin.

en: You have not installed any extensions for Google Analytics by Yoast, so there are no licenses to activate.
tr: Yoast Google Analytics tarafından sağlanan hiçbir eklenti kurmamışsınız. Dolayısıyla etkinleştirilecek bir lisans yok.

en: You have not yet finished setting up Google Analytics for Wordpress by Yoast. Please %sadd your Analytics profile here%s to enable tracking.
tr: WordPress için Yoast Google Analytics eklentisinin kurulumunu bitirmediniz. Lütfen %sAnalytics profilinizi%s ekleyerek takibi etkinleştirin.

en: Your firewall or webhost is blocking requests to Google, please ask your webhost company to fix this.
tr: Ateş duvarınız ya da yer sağlayıcınız Google isteklerini engelliyor, lütfen firmanızdan bunu düzeltmesini isteyin.

en: Your server is blocking requests to Google, to fix this, add <code>*.googleapis.com</code> to the <code>WP_ACCESSIBLE_HOSTS</code> constant in your <em>wp-config.php</em> or ask your webhost to do this.
tr: Sunucunuz Google isteklerini engelliyor, bunu düzeltmek için yer sağlayıcınızdan <code>*.googleapis.com</code> adresini <em>wp-config.php</em> içinde <code>WP_ACCESIBLE_HOSTS</code> sabiti olarak tanımlanmasını isteyiniz.

[ctx: _MAX_ will be replaced by JS]
en: Show _MENU_ rows
tr: _MENU_ rows göster

[ctx: _MAX_ will be replaced by JS (See: http://datatables.net/reference/option/language.infoFiltered)]
en: (filtered from _MAX_ total rows)
tr: (filtre _MAX_ total rows)

en: eCommerce tracking
tr: eTicaret takibi
