Development (trunk) - en to nl translation catalogue (349 entries)

en: We have detected a conflict between your current theme's version and our plugin. Should you be experiencing issues with your maps displaying, please update Avada to version 3.9.4 or check the checkbox labelled 'Over-ride current jQuery with version 1.11.3'.
nl: We hebben een conflict gevonden tussen de versie van je huidige thema en onze plugin. Mocht je problemen ondervinden met de weergave van je kaarten, doe dan een update van Avada naar versie 3.9.4 of vink het vinkje aan bij 'Overschrijf de huidige jQuery met versie 1.11.3'.

en: Over-ride current jQuery with version 1.11.3 (Tick this box if you are receiving jQuery related errors after updating to WordPress 4.5)
nl: Overschrijf de huidige jQuery met versie 1.11.3 (Vink dit vinkje aan als je jQuery-gerelateerde foutmeldingen krijgt na het updaten naar WordPress 4.5)

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API-sleutel

en: This API key can be obtained from the <a href='https://console.developers.google.com' target='_BLANK'>Google Developers Console</a>. Our <a href='http://www.wpgmaps.com/documentation/creating-a-google-maps-api-key/' target='_BLANK'>documentation</a> provides a full guide on how to obtain this.
nl: Deze API-sleutel kan verkregen worden via de <a href='https://console.developers.google.com' target='_BLANK'>Google Developers Console</a>. Onze <a href='http://www.wpgmaps.com/documentation/creating-a-google-maps-api-key/' target='_BLANK'>documentatie</a> biedt een volledige handleiding over hoe dit te verkrijgen.

en: Or use a custom theme
nl: Of gebruik een aangepast thema

en: Browse the theme directory
nl: Doorzoek de thema directory

en: Paste your custom theme data here:
nl: Voeg je aangepaste thema-gegevens hier in:

en: Preview
nl: Voorbeschouwing

en: Close
nl: Sluiten

en: We will not nag you again, promise!
nl: We vallen je niet nogmaals lastig, beloofd.

en: <h3>We need your love!</h3><p>If you are enjoying our plugin, please consider <a href="%1$s" target="_blank" class="button button-primary">reviewing WP Google Maps</a>. It would mean the world to us! If you are experiencing issues with the plugin, please <a href="%2$s" target="_blank"  class="button button-secondary">contact us</a> and we will help you as soon as humanly possible!</p>
nl: <h3>We hebben je aandacht nodig</h3><p>Als je plezier hebt van onze plugin, overweeg dan <a href="%1$s" target="_blank" class="button button-primary">een review te plaatsen van WP Google Maps</a>. Het betekent veel voor ons. Mocht je problemen ondervinden met de plugin, <a href="%2$s" target="_blank"  class="button button-secondary">neem contact op</a> en we helpen je zo spoedig mogelijk als maar menselijk mogelijk is.</p>

en: Trash
nl: Prullenbak

en: My Markers
nl: Mijn markeringen

en: Icon
nl: Icoon

en: Linked to
nl: Gekoppeld aan

en: Address
nl: Adres

en: Pic
nl: Afbeelding

en: Add custom icons, titles, descriptions, pictures and links to your markers with the
nl: Voeg aangepaste pictogrammen, titels, beschrijvingen, foto's en links naar uw markeringen met de

en: Pro Edition
nl: Pro versie

en: of this plugin for just
nl: van deze plugin voor slechts

en: Purchase the Pro Edition
nl: Schaf de Pro versie aan

en: of WP Google Maps and save your markers to a CSV file!
nl: van WP Google Maps en sla uw markeringen op als CSV-bestand.

en: Please note
nl: Let op

en: We've noticed that you are using W3 Total Cache and that you have CDN enabled.<br /><br />In order for the markers to show up on your map, you need to add '<strong><em>{uploads_dir}/wp-google-maps*</strong></em>' to the '<strong>rejected files</strong>' list in the <a href='admin.php?page=w3tc_cdn#advanced'>CDN settings page</a> of W3 Total Cache
nl: Je gebruikt W3 Total Cache met CDN ingeschakeld.<br /><br />Om de markeringen te tonen dien je  '<strong><em>{uploads_dir}/wp-google-maps*</strong></em>' toe te voegen aan de  '<strong>uitgesloten bstanden</strong>' lijst in de <a href='admin.php?page=w3tc_cdn#advanced'>CDN instellingen</a> van W3 Total Cache

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Themes
nl: Thema's

en: Directions
nl: Routebeschrijving

en: Marker Listing Options
nl: Instellingen markeringenlijst

en: Pro Upgrade
nl: Pro upgrade

en: Short code
nl: Verkorte code

en: copy this into your post or page to display the map
nl: plak dit in je bericht of pagina om de kaart te tonen

en: Map Name
nl: Naam kaart

en: Set to 100% for a responsive map
nl: Stel in op 100% voor een responsive kaart

en: We recommend that you leave your height in PX. Depending on your theme, using % for the height may break your map.
nl: We raden aan om de hoogte in PX te laten staan. Afhankelijk van het thema kan het gebruik van % je kaart stuk maken.

en: Zoom Level
nl: Zoomniveau

en: Map Alignment
nl: Kaartuitlijning

en: Left
nl: Links

en: Center
nl: Centreren

en: Right
nl: Rechts

en: None
nl: Geen

en: Map type
nl: Kaart type

en: Select a theme for your map
nl: Selecteer een thema voor je kaart

en: Enable Directions?
nl: Instructies inschakelen?

en: Directions Box Open by Default?
nl: Instructiesvenster standaard tonen?

en: Yes, on the left
nl: Ja, aan de linkerkant

en: Yes, on the right
nl: Ja, aan de rechterkant

en: Yes, above
nl: Ja, bovenaan

en: Yes, below
nl: Ja, onderaan

en: Directions Box Width
nl: Breedte instructiesvenster

en: Enable Store Locator
nl: Winkelzoeker inschakelen

en: Restrict to country
nl: Beperk tot land

en: Show distance in
nl: Toon afstand in

en: Miles
nl: Mijlen

en: Query string
nl: Querystring

en: Show bouncing icon
nl: Toon stuiterend icoon

en: View
nl: Weergave

en: Store Locator Documentation
nl: Winkelzoeker-documentatie

en: Enable Bicycle Layer?
nl: Fietslaag inschakelen?

en: Enable Traffic Layer?
nl: Verkeersinformatielaag inschakelen?

en: Enable Public Transport Layer?
nl: Schakel OV-laag in?

en: Maximum Zoom Level
nl: Maximum zoomniveau

en: Get the rest of these advanced features with the Pro version for only <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=advanced">$39.99 once off</a>. Support and updates included forever.
nl: Schaf de rest van deze geavanceerde functies aan met de Pro versie voor slechts <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=advanced">$19,99 eenmalig</a>. Levenslange ondersteuning en updates inbegrepen.

en: Default Marker Image
nl: Standaardafbeelding markering

en: Upload Image
nl: Afbeelding uploaden

en: Show User's Location?
nl: Locatie gebruiker tonen?

en: The KML/GeoRSS layer will over-ride most of your map settings
nl: De KML/GeoRSS-laag gaat vóór de meeste instellingen van de kaart

en: Fusion table ID
nl: Fusion-tabel ID

en: Read data directly from your Fusion Table.
nl: Gegevens direct uit je Fusion-tabel inlezen.

en: Enable Marker Listing with the <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing">Pro version for only $39.99 once off</a>. Support and updates included forever.
nl: Schakel het overzicht van markeringen in met de  <a href="http://www.wpgmaps.com/purchase-professional-version/?utm_source=plugin&utm_medium=link&utm_campaign=marker_listing">Pro-versie voor slechts eenmalig $19,99</a>. Ondersteuning en updates levenslang inbegrepen.

en: List Markers
nl: Overzicht markeringen

en: Basic table
nl: Standaardtabel

en: Advanced table with real time search and filtering
nl: Geavanceerde tabel met real time zoeken en filteropties

en: Filter by Category
nl: Filter op categorie

en: Allow users to filter by category?
nl: Gebruikers toestaan te filteren op categorie?

en: Order markers by
nl: Sorteer markeringen op

en: Description
nl: Omschrijving

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Move list inside map
nl: Plaats lijst in kaart

en: Move your marker list inside the map area
nl: Beweeg je markeringslijst in het kaartgebied

en: Placement:
nl: Plaatsing:

en: Top Center
nl: Boven midden

en: Top Left
nl: Boven links

en: Top Right
nl: Boven rechts

en: Left Top
nl: Boven links

en: Right Top
nl: Boven rechts

en: Left Center
nl: Links midden

en: Right Center
nl: Rechts midden

en: Left Bottom
nl: Links onder

en: Right Bottom
nl: Recht onder

en: Bottom Center
nl: Onder midden

en: Bottom Left
nl: Onder links

en: Bottom Right
nl: Onder rechts

en: Basic
nl: Eenvoudig

en: Show a basic list of your markers
nl: Toon een eenvoudige lijst met alle markeringen

en: Beautiful, responsive, mobile-friendly carousel marker listing
nl: Prachtige, responsive, mobiel-vriendelijke carousel markeringsoverzicht

en: Tabular
nl: Met tabs

en: Advanced, tabular marker listing functionality with real time filtering
nl: Geavanceerd markeringsoverzicht met tabs en real time filters

en: Save Map
nl: Kaart opslaan

en: Tip: Use your mouse to change the layout of your map. When you have positioned the map to your desired location, press "Save Map" to keep your settings.
nl: Tip: Gebruik de muis om de layout van de kaart te wijzigen. Als je de kaart in de gewenste positie hebt, klik je op "Kaart opslaan" om de instellingen te bewaren.

en: Markers
nl: Markeringen

en: Advanced markers
nl: Geavanceerde markeringen

en: Polygon
nl: Veelhoek

en: Address/GPS
nl: Adres/GPS

en: Or right click on the map
nl: Of klik rechts op de kaart

en: Animation
nl: Animatie

en: Bounce
nl: Stuiteren

en: Drop
nl: Vallen

en: InfoWindow open by default
nl: InfoVenster standaard open

en: Add Marker
nl: Markering toevoegen

en: Adding
nl: Toevoegen

en: Save Marker
nl: Markering opslaan

en: Saving
nl: Opslaan

en: Remember to save your marker
nl: Vergeet niet je markering op te slaan

en: Please add the current marker before trying to add another marker
nl: Voeg de huidige markering toe voordat je een andere markering probeert toe te voegen

en: Add advanced markers
nl: Geavanceerde marker toevoegen

en: with the Pro version
nl: met de Pro-versie

en: Pic URL
nl: Afb. URL

en: Custom Marker
nl: Aangepast markering

en: Select
nl: Selecteer

en: Add a New Polygon
nl: Nieuwe veelhoek toevoegen

en: Add a New Polyline
nl: Nieuwe veellijn toevoegen

en: The map could not load.
nl: De kaart kon niet worden geladen.

en: This is normally caused by a conflict with another plugin or a JavaScript error that is preventing our plugin's Javascript from executing. Please try disable all plugins one by one and see if this problem persists.
nl: Dit wordt normaal gesproken veroorzaakt door een conflict met een andere plug-in of JavaScript-fout die voorkomt dat de Javascript van onze plug-in wordt uitgevoerd. Probeer alle plug-ins een voor een uit te schakelen om te zien of dat het probleem oplost.

en: Remember to save your map!
nl: Vergeet je kaart niet op te slaan.

en: Your Markers
nl: Je markeringen

en: Add detailed information to your markers!
nl: Gedetailleerde informatie aan je markeringen toevoegen.

en: Add custom markers to your map!
nl: Aangepaste markeringen toevoegen aan je kaart.

en: Add detailed information to your markers for only
nl: Gedetailleerde informatie aan uw markeringen toevoegen voor slechts

en: Click
nl: Klik

en: here
nl: hier

en: Add different marker icons, or your own icons to make your map really stand out!
nl: Voeg verschillende markeringsiconen toe, of gebruik je eigen iconen om je kaart op te laten vallen.

en: Allow your visitors to get directions to your markers!
nl: Stel je bezoekers in staat instructies te krijgen naar uw markeringen.

en: WP Google Maps encourages you to make use of the amazing icons created by Nicolas Mollet's Maps Icons Collection
nl: WP Google Maps beveelt de geweldige icoontjes-collectie gemaakt door Nicolas Mollets van harte aan

en: and to credit him when doing so.
nl: en hem de eer te geven als je ze gebruikt.

en: Edit Marker Location
nl: Bewerk locatie markering

en: Marker Latitude
nl: Markering breedtegraad

en: Marker Longitude
nl: Markering lengtegraad

en: Save Marker Location
nl: Opslaan locatie markering

en: Tip: Use your mouse to change the location of the marker. Simply click and drag it to your desired location.
nl: Tip: Gebruik je muis om de locatie van de markering te wijzigen. Klik en sleep hem naar de gewenste locatie.

en: This is normally caused by a conflict with another plugin or a JavaScript error that is preventing our plugin's Javascript from executing. Please try disable all plugins one by one and see if this problem persists. If it persists, please contact nick@wpgmaps.com for support.
nl: Dit wordt meestal veroorzaakt door een conflict met een andere plugin of een JavaScript-fout die verhindert dat de Javascript code van onze plugin niet wordt uitgevoerd. Probeer de plugins een voor een uit te schakelen om te zien of dit probleem zich blijft voordoen. Als het probleem aanhoudt, neem dan contact op nick@wpgmaps.com voor ondersteuning.

en: There are too many markers to make use of the live edit function. The maximum amount for this functionality is 5000 markers. Anything more than that could crash your browser. In order to edit your markers, you would need to download the table in CSV format, edit it and re-upload it.
nl: Er zijn teveel markeringen om gebruik te maken van de live-bewerkenfunctie. Het maximum aantal voor deze functie is 2000 markeringen. Meer dan dat kan de browser laten vastlopen. Om je markeringen te bewerken, dien je deze te downloaden in CSV-formaat, te bewerken en opnieuw te uploaden.

en: View this link
nl: Bekijk deze link

en: Edit this marker
nl: Bewerk markering

en: Approve this marker
nl: Keur deze markering goed

en: Delete this marker
nl: Verwijder deze markering

en: Image
nl: Afbeelding

en: The plugin directory does not have 'write' permissions. Please enable 'write' permissions (755) for
nl: Geen schrijfrechten op de pluginmap. Stel schrijfrechten (755) in voor

en: in order for this plugin to work! Please see
nl: om deze plugin te laten werken. Raadpleeg

en: for help on how to do it.
nl: voor hulp hoe dit te doen.

en: WP Google Maps does not have write permission to the marker location directory. This is required to store marker data. Please CHMOD the folder
nl: WP Google Maps heeft geen schrijfrechten op de map met locatiedata van de markeringen. Dit is vereist. Pas met CHMOD de map

en:  to 755 or 777, or change the directory in the Maps->Settings page. (Current file permissions are
nl:  aan naar 755 of 777, of verander de map in Kaarten -> Instellingen. (Huidige rechten zijn

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Getting started? Read through some of these articles to help you along your way.
nl: Net begonnen? Lees enkele van deze artikelen om je op weg te helpen.

en: Documentation:
nl: Documentatie:

en: Creating your first map
nl: Maak je eerste kaart

en: Using your map as a Widget
nl: Gebruik je kaart als een widget

en: Changing the Google Maps language
nl: Wijzig de Google Maps taal

en: WP Google Maps Documentation
nl: WP Google Maps documentatie

en: View all documentation.
nl: Alle documentatie bekijken.

en: Troubleshooting
nl: Probleemoplossen

en: WP Google Maps has a diverse and wide range of features which may, from time to time, run into conflicts with the thousands of themes and other plugins on the market.
nl: WP Google Maps heeft een uitgebreide verzameling mogelijkheden die zo nu en dan conflicten hebben met de duizenden thema's en plugins die er op de markt zijn.

en: Common issues:
nl: Vaak voorkomende problemen:

en: My map is not showing on my website
nl: Mijn kaart wordt niet getoond op de website

en: My markers are not showing on my map in the front-end
nl: Mijn markeringen zijn niet zichtbaar op de kaart in de front-end

en: I'm getting jQuery errors showing on my website
nl: Ik krijg jQuery fouten op mijn website

en: Still need help? Use one of these links below.
nl: Nog steeds hulp nodig? Volg een van de links hieronder.

en: Contact us
nl: Neem contact met ons op

note: Description of the plugin/theme
en: The easiest to use Google Maps plugin! Create custom Google Maps with high quality markers containing locations, descriptions, images and links. Add your customized map to your WordPress posts and/or pages quickly and easily with the supplied shortcode. No fuss.
nl: De eenvoudigste manier om een Google Maps plugin te gebruiken. Maak aangepaste Google Maps met goede kwaliteit markeringen die locaties, afbeeldingen en links bevatten. Voeg je aangepaste kaart eenvoudig toe aan WordPress berichten en/of pagina's met de geboden shortcode. Geen gedoe.

en: Support Forum
nl: ondersteuningsforum

en: for quick and friendly help. We'll answer your request within 24hours.
nl: voor snelle en vriendelijke hulp. We beantwoorden je verzoek binnen 24 uur.

en: We need you to help us make this plugin better.
nl: We  hebben je nodig om deze plugin te verbeteren.

en: Send us your feedback
nl: Stuur ons je feedback

en: and we'll act on it as soon as humanly possible.
nl: en we nemen deze zo snel als menselijk mogelijk in behandeling.

en: OK! Let's start
nl: OK. Laten we beginnen

en: Add your map as a widget
nl: Voeg je kaart toe als een widget

en: Title
nl: Titel

en: Select your map:
nl: Selecteer je kaart:

en: Add a Polygon
nl: Veelhoek toevoegen

en: Name
nl: Naam

en: Pro version only
nl: Enkel Pro-versie

en: Pro Version
nl: Pro versie

en: Get the Pro add-on
nl: Verkrijg de Pro add-on

en: Link
nl: Koppeling

en: Line Color
nl: Lijnkleur

en: Line Opacity
nl: Lijndoorzichtigheid

en: Fill Color
nl: Opvulkleur

en: Opacity
nl: Doorzichtigheid

en: On Hover Line Color
nl: On Hover lijnkleur

en: On Hover Fill Color
nl: On Hover opvulkleur

en: On Hover Opacity
nl: On Hover doorzichtigheid

en: Click on the map to insert a vertex.
nl: Klik op de kaart om een vertex in te voegen.

en: Click on a vertex to remove it.
nl: Klik op een vertex om deze te verwijderen.

en: Drag a vertex to move it.
nl: Sleep een vertex om deze te verplaatsen.

en: Save Polygon
nl: Veelhoek opslaan

en: Edit Polygon
nl: Veelhoek bewerken

en: Action
nl: Actie

en: Edit
nl: Wijzigen

en: Delete this polygon
nl: Verwijder deze veelhoek

en: Add a Polyline
nl: Voeg veellijn toe

en: Line Thickness
nl: Lijndikte

en: Save Polyline
nl: Veellijn opslaan

en: Edit Polyline
nl: Veellijn bewerken

en: Delete this polyline
nl: Verwijder deze veellijn

en: My first map
nl: Mijn eerste kaart

en: <strong>WP Google Maps cannot find the directory it uses to save marker data to. Please confirm that <em>
nl: <strong>WP Google Maps kan de map niet vinden waarin markeringsdata wordt opgeslaan. Controleer of <em>

en: </em>exists. Please also ensure that you assign file permissions of 755 (or 777) to this directory.
nl: </em> bestaat. Controleer tevens of deze map de rechten 755 of 777 heeft.

en: Timthumb does not have 'write' permission for the cache directory. Please enable 'write' permissions (755 or 777) for
nl: Timthumb heeft geen schrijfrechten op de cache-map. Stel schrijfrechten (755 of 777) in op de map

en: in order for images to show up while using Timthumb. Please see
nl: om de afbeeldingen te tonen bij het gebruik van Timthumb. Kijk op

en: this page
nl: deze pagina

en: for help on how to do it. Alternatively, you can disable the use of Timthumb in Maps->Settings
nl: voor uitleg hoe dat te doen. Of schakel Timthumb uit in Kaarten -> Instellingen

en: miles away
nl: mijl afstand

en: km away
nl: km afstand

en: DOMDocument is not enabled
nl: DOMDocument niet ingeschakeld

en: Could not save XML file
nl: Kan XML bestand niet opslaan

en: Error: The map ID
nl: Fout. De kaart-ID

en: does not exist
nl: bestaat niet

en: ZIP / Address:
nl: PC / Adres

en: Radius
nl: Straal

en: 1mi
nl: 1 min.

en: 5mi
nl: 5 min.

en: 10mi
nl: 10 min.

en: Category
nl: Categorie

en: Search
nl: Zoeken

en: Your settings have been saved.
nl: Je instellingen zijn opgeslagen.

en: Your marker location has been saved.
nl: De locatie van de markering is opgeslagen.

en: You cannot save a blank polygon
nl: Je kunt geen blanco veelhoek opslaan

en: Your polygon has been created.
nl: De veelhoek is aangemaakt.

en: Your polygon has been saved.
nl: De veelhoek is opgeslagen.

en: You cannot save a blank polyline
nl: U kunt geen blanco veellijn opslaan

en: Your polyline has been created.
nl: De polylijn is aangemaakt.

en: Your polyline has been saved.
nl: De polylijn is opgeslagen.

en: Thank you for your feedback!
nl: Bedankt voor je feedback.

en: Maps
nl: Kaarten

en: Categories
nl: Categorieen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Settings
nl: Instellingen

en: Experiencing problems with the plugin?
nl: Ondervind je problemen met de plugin?

en: See the troubleshooting manual.
nl: Zie de handleiding voor probleemoplossing.

en: Or ask a question on our
nl: Of stel een vraag op ons

en: There was a problem deleting the map.
nl: Er was een probleem met het verwijderen van de kaart.

en: Delete your map
nl: Verwijder je kaart

en: Are you sure you want to delete the map
nl: Ben je er zeker van de kaart te verwijderen?

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: There was a problem duplicating the map.
nl: Er was een probleem bij het dupliceren van de kaart.

en: There was a problem deleting the marker.
nl: Er was een probleem met het verwijderen van de markering.

en: Delete Marker
nl: Verwijder markering

en: Are you sure you want to delete this marker:
nl: Ben je er zeker van de volgende markering te verwijderen?

en: WP Google Map Settings
nl: WP Google Map instellingen

en: This folder does not exist. Please create it.
nl: Deze map bestaat niet. Maak deze aan.

en: File Permissions:
nl: Bestandsrechten:

en:  - The plugin does not have write access to this folder. Please CHMOD this folder to 755 or 777, or change the location
nl: - De plugin heeft geen schrijfrechten op deze map. Gebruik CHMOD om de rechten te wijzigen in 755 of 777 of wijzig de locatie

en: InfoWindows
nl: InfoVensters

en: Marker Listing
nl: Overzicht markeringen

en: Error Log
nl: Foutlog

en: Map Settings
nl: Kaart instellingen

en: General Map Settings
nl: Algemene kaart instellingen

en: Disable StreetView
nl: StreetView uitschakelen

en: Disable Zoom Controls
nl: Zoom knoppen uitschakelen

en: Disable Pan Controls
nl: Schuif knoppen uitschakelen

en: Disable Map Type Controls
nl: Kaart type knoppen uitschakelen

en: Disable Mouse Wheel Zoom
nl: Zet zoomen met het muiswiel uit

en: Disable Mouse Dragging
nl: Zet schuifen met de muis uit

en: Disable Mouse Double Click Zooming
nl: Zet zoomen d.m.v. dubbel klikken uit

en: Troubleshooting Options
nl: Opties voor probleemoplossingen

en: Use Google Maps API
nl: Gebruik Google Maps API

en: Lowest level of access to the map editor
nl: Laagste toegangsniveau tot kaartbewerker

en: Marker InfoWindow Settings
nl: Markering InfoVenster-instellingen

en: Open Marker InfoWindows by
nl: Open het markerings informatie scherm door

en: Marker Listing Settings
nl: Markeringen lijst instellingen

en: Changing these settings will alter the way the marker list appears on your website.
nl: Het veranderen van deze instellingen wijzigt de manier waarop het overzicht markeringen wordt weergegeven

en: Advanced Marker Listing
nl: Geavanceerd overzicht markeringen

en: Column settings
nl: Kolominstellingen

en: Hide the Icon column
nl: Verberg de kolom met de iconen

en: Hide the Title column
nl: Verberg de kolom met de titel

en: Hide the Address column
nl: Verberg de kolom met het adres

en: Hide the Category column
nl: Verberg de kolom met de categorie

en: Hide the Description column
nl: Verberg de kolom met de omschrijving

en: Carousel Marker Listing
nl: Carousel overzicht markeringen

en: Theme selection
nl: Themaselectie

en: Sky
nl: Lucht

en: Sun
nl: Zon

en: Earth
nl: Aarde

en: PinkPurple
nl: RosePaars

en: White
nl: Wit

en: Black
nl: Zwart

en: Carousel settings
nl: Instellingen carousel

en: Hide the Image
nl: Verberg afbeelding

en: Hide the Title
nl: Verberg titel

en: Hide the Marker Icon
nl: Verberg icoon markering

en: Hide the Address
nl: Verberg adres

en: Hide the Description
nl: Verberg omschrijving

en: Hide the Marker Link
nl: Verberg link markering

en: Hide the Directions Link
nl: Verberg routebeschrijvinglink

en: Resize Images with Timthumb
nl: Verklein afbeeldingen met Timthumb

en: Enable lazyload of images
nl: Schakel lazyload van afbeeldingen in

en: Enable autoheight
nl: Schakel auto-hoogte in

en: Enable pagination
nl: Schakel paginering in

en: Enable navigation
nl: Schakel navigatie in

en: Autoplay after x milliseconds (1000 = 1 second)
nl: Autoplay na x milliseconden (1000 = 1 seconde)

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Marker Data Location
nl: Locatie markeringsgegevens

en: Pull marker data from
nl: Lees markeringgegevens vanuit

en: Database (Great for small amounts of markers)
nl: Database (Goed voor klein aantal markeringen)

en: XML File  (Great for large amounts of markers)
nl: Xml-bestand (Goed voor groot aantal markeringen)

en: We suggest that you change the two fields below ONLY if you are experiencing issues when trying to save the marker XML files.
nl: Verander onderstaande velden alleen als u problemen heeft met het opslaan van XML markeringsbestanden.

en: Marker data XML directory
nl: Markeringen data XML map

en: You can use the following
nl: Je kunt het volgende gebruiken

en: Currently using
nl: Momenteel gebruikt

en: Marker data XML URL
nl: Markeringen data XML URL

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: WP Google Maps Error log
nl: WP Google Maps foutlog

en: Having issues? Perhaps something below can give you a clue as to what's wrong. Alternatively, email this through to nick@wpgmaps.com for help!
nl: Problemen? Misschien kan iets hieronder je verder op weg helpen. Stuur anders een mail naar nick@wpgmaps.com voor hulp.

en: Save Settings
nl: Sla instellingen op

en: My Maps
nl: Mijn Maps

en: Add New
nl: Voeg een nieuwe toe

en: Create unlimited maps
nl: Maak onbeperkt kaarten aan

en: with the
nl: met de

en: of WP Google Maps for only
nl: WP Google Maps allen voor

en: Problems with the plugin? See the troubleshooting manual.
nl: Heb je problemen met de plugin? Kijk dan in de handleiding voor probleemoplossingen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Roadmap
nl: Wegenkaart

en: Satellite
nl: Satelliet

en: Hybrid
nl: Hybride kaart

en: Terrain
nl: Terrein

en: Welcome to
nl: Welkom bij

en: Amazing maps. Simple interface. Powerful functionality. World Class Support.
nl: Geweldige kaarten. Eenvoudige interface. Krachtige technologie. Beste ondersteuning.

en: What's new?
nl: Wat is er nieuw?

en: Store Locator
nl: Winkelzoeker

en: Let users search for products, branches and stores near them
nl: Laat gebruikers zoeken naar producten, filialen en winkels nabij hen

en: Polygons
nl: Veelhoeken

en: Create service areas or coverage maps with polygons
nl: Creëer servicegebieden of dekkingskaarten met veelhoeken

en: Polylines
nl: Veellijnen

en: Create custom routes or outlines using polylines
nl: Maak aangepaste routes of omlijningen met veellijnen

en: How did you find out about us?
nl: Hoe heeft u ons gevonden?

en: WordPress.org plugin repository
nl: WordPress.org plugin-bibliotheek

en: What search term did you use?
nl: Welke zoekterm heeft u gebruikt?

en: Google or other search engine
nl: Google of andere zoekmachine

en: Friend recommendation
nl: Aanbevolen door een vriend

en: Other
nl: Anders

en: Please explain
nl: Namelijk

en: New to WP Google Maps?
nl: Nieuw bij WP Google Maps?

en: You may want to
nl: Je wilt misschien

en: review our documentation
nl: onze documentatie bekijken

en: before you get started. If you're a tech-savvy individual, you may skip this step.
nl: voordat je begint. Als je alles al weet van techniek, kun je deze stap natuurlijk overslaan.

en: Help me!
nl: Help mij.

en: Visit our
nl: Bezoek ons
